UITNODIGING ALGEMENE LEDENVERGADERING IMAANDAG 25 APRIL 1994! Het bestuur nodigt de leden uit tot het bijwonen van een Algemene Ledenvergadering op maandag 25 april 1994 in "Het Reynaertshof", Stationsplein, te Hulst. Aanvang 19.30 uur. Agenda 1. Opening 2. Verslag van de najaarsvergadering op 13 december, 1993. (zie elders) 3. Financieel verslag 1993 (zie elders) 4. Verslag Kascommissie. 5. Jaarverslag 1993 (zie elders in dit nummer) 6. Bestuursmutaties. Volgens art. 9 van de statuten treden dit jaar af de bestuursleden A. Paauwe (voorzitter), B. Grootjans (vice-voorzitter) en R. Geus (bestuurslid). A. Paauwe en B. Grootjans zijn beiden herkiesbaar. R. Geus stelt zich niet herkiesbaar. Hierdoor komt ons bestuursaantal op 7. (Vervroegd is afgetreden M. Ploegaert). Derhalve roepen wij kandidaten op voor een bestuursfunktie. Gaarne kontakt opnemen met de secretaris. 7. Kort overzicht geplande aktiviteiten van de werkgroepen in 1994. 8. Rondvraag en sluiting. Het na-huishoudelijk gedeelte zal worden ingevuld door Patrick Mercy uit Terneuzen. Als vertegenwoordiger van de Deltafederatie de overkoepelende organisatie van de Zeeuwse en West-Brabantse hengelsport verenigingen, zal hij een dia-lezing verzorgen over waterbeheer, oeverbeheer, natuurbouw en hengelsport. Een actueeel thema als je regelmatig de milieupers volgt over verschijnselen als vermesting en de verbraseming van de waterafvoeren. Maar ook vanuit een ander aspect is deze lezing belangrijk: steeds meer zal de Steltkluut zitting nemen in overlegorganen over de invulling en aankleding van het landschap. Te denken valt hierbij aan ruilverkavelingen. Of aan projecten zoals schoonmaakoperaties van kreken .Aan de tafel komen we dan ook vaak de hengelsportvertegenwoordiger tegen. Is hun belang alleen een ónder-waterbelang of vinden zij dat er naast dat ook andere belangen een rol spelen bij het beheer van kreken zoals aandacht voor oeverbegroeiing en de vogels die in en om het water leven? Kortom genoeg redenen om naar deze informatieve dia-lezing te komen kijken. (CS) Sluiting 22.30 uur. Vera van Bavel, secretaris. 33

de Steltkluut | 1994 | | pagina 11