VERSLAG VAN DE ALGEMENE LEDENVERGADERING GEHOUDEN OP 13-12-93 TE ZAAMSLAG. Het bestuur is voltallig. Er zijn 15 leden aanwezig. 1. Opening. Onder verwelkoming van de aanwezigen opent de voorzitter de vergade ring. Hij stelt dat ondanks het feit dat de ledenvergaderingen minder belangstel lenden trekken dan de excursies deze toch van belang zijn omwille van een aantal beleidszaken en huishoudelijke zaken. Hij vraagt aandacht voor een aantal actuele zaken. De komst van de bio- industrie: als Steltkluut moeten we extra attent zijn waar het de vestiging betreft in de nabijheid van belangrijke natuurgebieden zoals Braakman, Canisvliet en Vogel. Verder attendeert hij de aanwezigen op de aanstaande waterschapsverkie zingen. Wij zullen als vereniging een aantal mensen steunen die zich kandi- dateren voor de categoriën ingezetenen en gebouwd bij het Hulster Am bacht en de Drie Ambachten. 2. Mededelingen/Ingekomen stukken Er zijn berichten van verhindering van Peter Maas en Eddy Taelman. 3. Notulen vergadering 19 april te Hulst. Deze worden ongewijzigd vastgesteld. Naar aanleiding van komt het volgende aan de orde. Willy de Koek informeert naar de stappen die ondernomen zijn om het versnipperen van snoeiafval in het broedseizoen te vermijden. Verder deelt hij mee dat er twee ring-data geweest zijn: één voor Toren valken en een andere voor Steenuilen. 4. Begroting 1994 Om de begroting sluitend te krijgen is gekozen voor een contributieverho ging van ƒ5,00. De voorzitter verduidelijkt een en ander. Op vragen van Willy de Koek wordt geantwoord dat de ledengroei zich met name manifesteert onder de jeugdleden en dat de Steltkluut zich niet na drukkelijk zal bezighouden met de werving van sponsors. Verder suggereert voornoemde de advertentiepagina's te verdubbelen. Hij vreest een ledendaling. De vergadering gaat akkoord met de voorgesteld begroting. 5. Bestuurszaken. a. Mark Ploegaert zal tussentijds aftreden als bestuurslid. Adri somt een aantal zaken op waar Mark zich bestuurshalve mee heeft beziggehouden: de oprichting van het MEC, de organisatie van de natuurgidsenkursus en de daarmee gepaard gaande IVN-werkgroep. Met name door hem werd de jeugdgroep weer nieuw leven ingeblazen en gelukkig voor de vereniging blijft hij die 'kar' trekken. 34

de Steltkluut | 1994 | | pagina 12