STINZENPLANTENEXCURSIE NAAR WALCHEREN Zaterdag 23 april Stinzenplanten excursie naar de Manteling op Walcheren. We vertrekken om 8.30 uur vanaf Walstraat 7 te Terneuzen, om de boot van 9.20 uur in Breskens te halen. We blijven een hele dag op Walcheren en gaan met de boot van 15.40 Uur in Vlissingen terug. Aankomst in Terneuzen 17.00 uur. We rijden met eigen auto's. Zoveel mogelijk samen uiteraard. Opgeven en nadere informatie bij Marion Kindt, 01150 17416 Verzamelen vanaf de Duinvlietweg te Oostkapelle, bij het Zeeuws Biolo gisch Museum. Van hieruit vertrekken we om 10.20 uur. Richard Struyck voorzitter van de KNVV Walcheren, zal ons rondleiden door de buitenplaatsen Hoogduin en Berkenbosch. Te verwachten in Bloei: narcissen, haarlems klokkenspel, vogelmelk, groot sneeuwklokje, bostulp enz. Na de middag kunnen we een expositie in het Zeeuws Biologisch Museum bezoeken. Lunchpakket meenemen dus. Dinsdag 10 mei Determinatie-avond. Plaats Walstraat 7 Terneuzen. Aanvang 19.30 uur. De bedoeling van deze determinatie-avonden is tweeërlei: enerzijds :de planten die je moeilijk vindt om te herkennen mee te brengen. We kijken dan welke plant dit is en wat de speciale kenmerken zijn. anderzijds: leren hoe je met een flora een plant op naam kunt brengen. Het is handig als je een loep of dradenteller mee brengt. Voor flora's wordt gezorgd. Vrijdag 20 mei Dijkexcursie. Plaats Vlietdijk bij Terhole. Aanvang 19.00 uur. Excursieleiders Joop Rijnders en Cyriel Smet Als je van Hulst naar Perkpoldcr rijdt, op Terhole rechts af. Je rijdt dan op de Notendijk. Blijf de Notendijk volgen tot de kruising Mispad/Zeildijk. Daar verzamelen we. Dinsdag 7 juni Determinatie-avond. Plaats de Reynaertshof op het Stationsplein in Hulst, (in de Brasserie). Aanvang 19.30. Dinsdag 14 juni Excursie bij de Finlandstraat te Terneuzen Aanvang 19.30. Excursieleiders Hanneke van Haelst en Anneke Neve. Verzamelen bij de poort van Verbrugge-de Meyer.

de Steltkluut | 1994 | | pagina 8