Even Voorstellen PRE-VIEW Pagina 2 Ais nieuw lid van de redaktie en layoutervan de Steltkluur wil ik me graag even aan u voorstellen. Mijn naam is Tineke Postma, een bijna vijftigster en woonachtig in Terneuzen. Van oorsprong ben ik geen 'echte' Zeeuwse maar een geboren en getogen 'Randstedeling'. In 1971 ben ik met mijn gezin (man, zoon en dochter) naar het Zeeuwse gekomen, waarvan wij geen sekonde spijt hebben gehad. In het dagelijks leven houd ik me bezig met het vak docent in PC- applikaties, hetgeen inhoudt dat ik kursussen of trainingen verzorg in pakketten zoals WordPerfect. Aange zien deze kant van de computer ook mijn hobby is heb ik me als vrijwilliger aangemeld, toen er naar een opvol ger werd gezocht voor Cyriel Smet, die deze klus al jaren deed. Mijn taak en verantwoording voor de vereniging De Steltkluut ligt dus in het verzorgen van het verenigingsblad, waarbij de nadruk ligt op LAYOUT en niet op INHOUD. Deze kennismaking wil ik graag besluiten met een vraag (wens) (verzoek): houdt u zich aan de afge sproken sluitingsdatum wat betreft het inleveren van de copy voor de vol gende Steltkluut. Voor iedereen is dit prettig werken. Natuurlijk kan het gebeuren dat er, net op het laatste moment, plotseling iets belangrijks opduikt. Dat moet kunnen... Maar laat dit een uitzondering zijn. Alvast bedankt voor alle medewerking. Ik hoop op een goede samenwerking en een leuke Steltkluut-Layout-Tijd. "Natuurlijk" ook van mijn kant: een voorspoedig en gezond 1995. Tineke Postma Wat kunt u verwachten in het volgende nummer van de Steltkluut: - Een artikel over Het Hommelprojekt in 1994 en 1995. - Hoe en wat rondom de subsidie van het Anjerfonds - Veldwaarnemingen van juli t/m september 1994 - Een artikel over roofvogels en - Eekhoornsin Oost Zeeuws-Vlaanderendoor Mare Buise

de Steltkluut | 1995 | | pagina 2