m tmmyyr Excursie agenda februari-maart '95 Üjsjü jiijip inm a Pagina 4 door LUCIEN CALLE Op verzoek van de bewoners van de van Hogendorplaan te Kapelebrug starten in de toekomst alle excursies in het bos bij St. Jansteen vanaf de Heerstraat ACHTER het pompgebouw van Delta Nuts. Dit is bereikbaar via St. Jansteen. Dit om over last, vooral tijdens de vroege excursies te voorkomen. Dus a.u.b. niet meer via de van Hogendorp laan rijden en parkeren! Wi nterwandeling in het bos bij St.Jansteen. Datum: Zondag 26 februari. Tijd: 9:30 uur. Plaats: Heerstraat, Achter Pompgebouw Delta Nuts (zie Boven). Excursieleider: Edie Bogaert (01140-15430). Het einde van de winter nadert alweer snel. Nog steeds kunnen we allerlei zang vogels in hun winterse groepjes zien rond trekken, zoals de diverse soorten mezen en vinkachtigen. Ook andere soorten mengen zich dikwijls in dergelijke groepjes zoals boomkruipers en goudhaantjes. Toch kunt u soms aan het gedrag van de vogels zien dat het voorjaar nakend is. Vooral als het mooi weer is kunnen we getuige zijn van eerste trekbewegingen richting het noorden, met b.v. alweer de eerste overtrekkende buizerds. Met mooi en warm weer zijn er ook vogels die zich aarzelend laten verleiden tot wat zangaktiviteiten, zoals een vroege zanglijster of grote lijster. Gecombineerde excursie-werkdag Hof Te Zande. Datum: Zaterdag 4 maart. Tijd: 10:30 uur. Plaats: Pleintje Hof Te Zande, naast Gemeentehuis, te Kloosterzande. Met aandacht voor o.a. Stinzeplanten, Oude bomen, Mossen, Muurplanten etc. Zie voor de beschrijving bij het stuk over N95, elders in deze Steltkluut. Gecombineerde excursie-werkdag langs de kreek.- Datum: Zaterdag 18 maart. Tijd: 10:30 uur. Plaats: Luntershoek, bij het Groot Eiland.

de Steltkluut | 1995 | | pagina 4