m smmyyr SLOTWOORD Medewerking verzocht: In het najaar werd gestart met een bijzonder project: het opknappen van de Pastorietuin in Sluiskil. De tuin werd op een milieuvriendelijke manier ingericht en er werd een grote vijver in aangelegd. Jeugdwerkgroep. In het afgelopen jaar werd 5 keer een Stekkertje uitgebracht. De aktiviteiten stonden op een laag pitje. Voornaamste reden hiervoor was het tekort aan voorbereiders, begeleiders en uitvoerders. Pagina 14 Zoals blijkt uit voorgaande afzonderlijke jaarverslagen is een vereniging als "De Steltkluut" afhankelijk van diverse leden die zich elk op hun manier hiervoor inzetten. En hoewel ons streven naar kwaliteit ook wel tot kritische opmerkingen leidt, is het hier op zijn plaats om iedereen die zich in 1994 heeft ingezet, daarvoor dank te zeggen. Dit betreft zeker ook alle vrijwilligers, zoals b.v. excursieleiders, mensen die in het veld tellingen en waarnemingen doen, maar ook onze leden die als genieters van de natuur aanwezig waren bij aktiviteiten. Twee maal heb ik nu de layout van de Steltkluut verzorgd. Tweemaal hebben toch diverse enthousiaste schrijvers hun pennevruchten niet vóór of op de vastgestelde datum ingeleverd. Daarom toch weer even van mijn kant een dringend verzoek: houd vast aan de voorgestelde inlever-datum. Komt er toch 'bij het scheiden van de markt' iets door Tineke Postma belangrijks, dat toch zeker zo snel I mogelijk in de Steltkluut moet ver- schijnen, dan hoor je mij echt niet mopperen. Maar laat dat dan alsjeblieft een uitzondering zijn. Ook een woord van dank voor de leuke en positieve reakties op de nieuwe layout I van de Steltkluut.

de Steltkluut | 1995 | | pagina 16