Werken aan promotie. Om 09:30 uur wordt met de "Tadorna" uitgevaren vanuit de HANDELSHAVEN van BRESKENS en we hopen tussen 16:00 en 17:00 uur terug te zijn. Zoals gebruikelijk eigen eten, drinken, wind- en regendichte kleding, laarzen en eventueel verrekijker meenemen. En een flinke dosis goede moed is nooit weg. Aanmelding vooraf hoeft niet persé, maar is wel prettig. Telefonische informatie en aanmelding op de volgende telefoonnummers: René Beyersbergen, RegiobeheerderZ.L. West-Zeeuws-Vlaanderen:01172- 1809 of bij bovenvermelde: 01150-18021 Wat er al heel lang op het verlanglijstje van "De Steltkluut" stond, was een draagbare presentatiewand. Het Anjerfonds Nederland heeft dat mogelijk gemaakt. Door ons in december jl. een subsidie te verstrekken waarmee de aanschaf van een professionele presentatie- wand kon worden verwezenlijkt. Het is de bedoeling (en daar zijn we al druk mee bezig) dat iedere werkgroep zijn aktiviteiten op deze wand in beeld brengt via foto- en tekstmateriaal. Er zijn al aan vragen binnengekomen van biliotheken uit de regio, om mee te werken aan wissel tentoonstellingen. En dat is nu juist de manier waarop wij onze vereniging zo graag aan de bevolking tonen. Met prachtige afbeeldingen van natuur en landschap in Oost Zeeuws Vlaanderen, maar vooral ook met de aktiviteiten waarvoor wij als Natuur beschermingsvereniging staan: behoud en versterking van natuur milieu t.b.v een leefbare toekomst. Via dit bericht willen wij het Anjerfonds, afdeling Zeeland hartelijk danken voor hun financiële steun. Met vriendelijke groet, if Namens het Bestuur van Natuur-beschermingsvereniging"De Steltkluut" Vera van Bavel, secretaris

de Steltkluut | 1995 | | pagina 23