m tmmyyr ALGEMENE LEDENVERGADERING 1995. maandag 10 april 1995 om 19.30 uur De Toekomst van Onze Vereniging tot het jaar 2000. Pagina 6 door Vera van Bavel, secretaris. Namens het bestuur van Natuurbeschermingsvereniging "De Steltkluut", nodig ilt U hierbij uit voor de jaarlijks terugkerende Algemene Ledenvergadering. Eerst zal door het bestuur rekening en verantwoording worden afgelegd over het gevoerd i beleid in 1994. Daarna is er gelegenheid om eens in bredere kring Uw zienswijzei en verlangens m.b.t. de toekomst van deze Natuurbeschermingsvereniging tï bespreken. Wij rekenen erop, dat ieder die onze vereniging een warm hart toedraagt, met een positieve bijdrage aanwezig zal zijn op deze Algemenj Ledenvergadering, die wordt gehouden op in "Het Hof van Vlaanderen" te Hulst. De agenda ziet er als volgt uit 1Opening door de voorzitter 2. Notulen van de najaarsvergadering d.d 12 december 1994. (zie elders) 3. Jaarverslag secretaris 4. Financieel verslag penningmeester 5. Verslag kascommissie en verkiezing nieuw lid kascontrolecommissie. Aftredend is P. Marinissen 6. Bestuursverkiezing. Volgens het rooster van aftreden zijn Cyriel Smet en Vera van Bavel aan de beurt om af te treden. Cyriel stelt zich niet herkiesbaar. Vera wel. Hiermee komt het bestuur uit op 7 bestuursleden. Om al het werk te doen wat er in del komende jaren te wachten staat, is dit te weinig. Derhalve roepen wij kandidaten op voor een bestuursfunktie. U kunt zich hiervoor aanmelden bij de secretaris. 7. Kort overzicht van geplande aktiviteiten van de werkgroepen voor 1995. 8. Rondvraag. Na de pauze, om 20:45 uur, gaan we samen met U werken aan Dit doen we a.h.v. de volgende thema's. 1. Terrreinbeheer Het in eigen beheer nemen van terreinen die bij landinrichting niet kunnen worden toebedeeld. Te denken valt hierbij aan onderhoud van dijken, beplanting, maaien, e.d. Kan wil "De Steltkluut" hierin investeren

de Steltkluut | 1995 | | pagina 8