ZATERDAG 8 JUNI 1996. ot ziens. Hou de volgende Steltkluut en de kranten in de gaten. U hoort nog van ons. ook thans nog over burgemeesters, ambtenaren, jagers en zelfs onderwij zers en bankdirecteuren kan worden opgemerkt in acht nemende: het is toch riet het gezelschap wat je in zijn gemeenheid als oprichters van een ub als De Steltkluut anno 1996 zou rrzinnen. Daar is fantasie voor nodig. Bedenk daarbij dat in de deugdzame jftiger jaren het Gezag met een oofdletter werd benaderd. Toen was eluk heel gewoon, fantasie verloor het /an noeste ijver en plichtsbesef. Veel is sindsdien veranderd: de men en en hun inzichten. Het enthousiasme i de bevlogenheid zijn gebleven. De ntasie van jtu is handzamer dan het ealisme van toen. Wie had twintig jaar geleden kunnen denken dat Rijkswa terstaat en de provincie letterlijk de boer op gaan voor een natuurherstelplan? In 1981 en in 1986 was er feest. De ene keer omdat Vogelwacht De Steltkluut 25 jaar bestond. Vijf jaar later omdat hij niet alleen dertig was geworden, maar ook nog eens Natuurbeschermingsvereniging. De club was volwassen geworden en flink gegroeid. Nu wordt de club veertig. Volwassener en saaier? Nee, het hangt samen met de mensen van die club. Zij maakten de club en vormen hem nu. Met het ouder worden van de vereniging lijkt het alsof de gemiddelde leeftijd van de leden jonger wordt. 396 IS EEN JUBILEUMJAAR. dan? De Steltkluut: dat zijn gezichten, een heleboel mensen van vlees en bloed, met hart en ziel. Het is een club van advocaten en zangers: de stemgevers van alles wat groeit en bloeit. En mensen vieren over het algemeen verjaardagen en kroonjaardagen in het bijzonder. Het is een uitstekende gelegenheid om elkaar in een informele sfeer (beter) te leren kennen. Daarom, noteer alvast op de kalender: De hele dag staat in het teken van veertig jaar De Steltkluut. De ontmoetingsplaats is het centrum van Terneuzen. Voorbereidingen worden getroffen voor een natuur- en milieumarkt overdag, 's Avonds ontmoeten wij elkaar en alle belangstellenden, vrienden en relaties voor een gezellig treffen in Porgy and Bess in de Noordstraat. Voor muziek en afwisseling wordt gezorgd en vooral: iedereen is van harte wel kom, ook oma en de kleinkinderen. De Feestcommissie. ier je dat? Wat dacht je

de Steltkluut | 1996 | | pagina 21