OPROEP. Pagina 6 CA TERREINBEHEER. Reacties positief. V.w.b. het Groot Eiland heeft SBB nu het recht om hier het beheer te voeren. Eigenaar Bekaert wil dit behouden. Natuur beleidsplan laat (nog) toe dat Groot Eiland kan worden opgekocht door SBB Staatsgelden. Het water is hier verontreinigd met zink. Hulster Ambacht wil dit schoonmaken. EDUCATIE. Er wordt een Natuurkursus georganiseerd in Sluiskil. Daar kan 't Stekkertje zich ook op richten. Richard vraagt W. de Koek om mee te helpen. Rondvraag Dhr. Prang Worden veldwaarnemingen geplaatst Ja hiervoor hebben wij een speciale rubriek in de Stelktkluut. W.de Koek In het artikel van J. Millenaar werden teveel afkortingen gebruikt. De redaktie is hiervoor verantwoordelijk. E.Taelman Het weggegraven deel van de Liniedijk is na 13 jaar hersteld. Algemeen 1De visvijver Linieput wordt verkocht. Steigers worden niet zonder meer geplaatst. Hiervoor moet een aanvraag worden ingediend volgens Art. 19 2. Nieuwbouw in het Paters Maristen bostje is afgeketst bij de gemeente. Deze beschouwt dit stuk grond als de groene long van Hulst. 3. Kap bomen aan de Waterstraat (SBB gedeelte). Dit drassige gebied moet worden gecompenseerd. 4. Populierenaanplant St. Jansteen. Knotten van een aantal rijen. Dit wordt besproken met B&W. 5. Alle vragen omtrent de Liniedijk kunnen bij de gemeente Hulst worden neergelegd. Deze worden uitgezocht en verwerkt in het te verschijnen rapport over de Liniedijk. Er wordt vanuit de Steltkluut op aangedrongen alle vragen hieromtrent te bundelen, zodat de gemeente met slechts een kontaktpersoon heeft te maken. Doordat vorig jaar Eddy Taelman zijn taak als vogelopvang heeft beëindigd, zoekt onze afdeling "VOGELOPVANG" Oost Zeeuws Vlaanderen, hiervoor versterking. Leden of vrijwilligers die hier interesse in hebben, kunnen kontakt opnemen met de enig overgeblevene op dit gebied nl. Willy de Koek. Het gaat voornamelijk om de weekends en tijdens de vakantieperiode. Er valt een duidelijke piek waar te nemen dat in deze periodes veel probleemvogels worden aangeboden. Willy is te bereiken op tel. 0115 - 612632 of U kunt iemand van het bestuur bellen. Bij voorbaat onze dank.

de Steltkluut | 1996 | | pagina 8