DE STELTKLUUT c Algemene Ledenvergadering 1996. maandag 15 april 1996 in "De Halle" te Axel. Aanvang 19.30 uur. Notulen van de Najaars-ledenvergadering op 11 december 1995 in de voormalige Alexanderschool te Terneuzen. Pagina 4 Vera van Bavel, secretaris Namens het bestuur van Natuurbeschermingsvereniging "De Steltkluut", nodig ik U uit voor het bijwonen van de Algemene Ledenvergadering die wordt gehouden op Agenda 1Opening door de voorzitter 2. Notulen van de najaarsvergadering d.d. 11 december 1995. (zie elders) 3. Jaarverslag secretaris. 4. Financieel verslag penningmeester. Dit ligt voor ieder ter inzage voor/tijdens de vergadering. 5. Verslag kascommissie. De Heer C. Peeters is aftredend. Verkiezing nieuw kascommissielid. 6. Verkiezing herverkiezing van bestuursleden. Tineke Postma treedt tussentijds af als bestuurslid, maar blijft redacteur van De Steltkluut'. Verder treden af Henk Castelijns en Lucien Calle. Beiden stellen zich opnieuw herkiesbaar. Momenteel is er nog steeds een vacature binnen ons bestuur. Wilt U zich opgeven als bestuurslid om mee te werken aan o.a. jeugdzaken, planologie overleg, piantenwerkgroep en/of vogelopvang, beslis dan nu en geef U op bij de secretaris. Tijdens zo'n bestuursperiode krijgt men een betere kijk op wat er in Zeeuws Vlaanderen aan natuur en milieu gebeurt en nog gedaan moet worden. 7. Werkgroep aktiviteiten voor 1996. 8. Rondvraag. Na de pauze zal Hans van Hage ons in een boeiend verslag uitleggen wat staats bosbeheer voor Zeeuws Vlaanderen betekent. Hans van Hage is boswachter bij SBB voor deze regio. door Vera van Bavel Afwezig vanwege het bestuurTineke Postma en Henk Castelijns. De voorzitter heet de aanwezige leden (15) welkom. Vorige Alg. Ledenvergadering op 10-4-95. Bestuurszaken: afgetreden zijn Ceryl Smet en Jan Flagge. Financiën Toelichting van Pim op de ontwerpbegroting van 1996.

de Steltkluut | 1996 | | pagina 6