I Pagina 5 C.Peeters doet hierover verslag. En wordt verder toegelicht door Pim. Er is ca. fl. 5000.- nodig vanuit eigen vermogen om o.a. jubileumboek uit te brengen. Jaarrekening wordt vastgesteld. Kascommisie C. Peeters treedt af en wordt opgevolgd door P. Maas. P. Noorlander blijft. Bestuur. Het aantal bestuursleden dient te worden aangevuld. De voorzitter doet hiertoe een oproep, maar er zijn geen gegadigden. 6. Aktiviteiten. Planologie. Er is gereageerd op - het herstelplan Westerschelde - bestemmingsplan buitengebied Hulst - motorsportaktiviteiten in Hulst bij het waterschap en de gemeente - verordening op schoonmaken sloten - Met Dhr. Dek bijgepraat over Kanaaalzone plan van aanpak en over Saeftinghe. Graag extra mensen binnen deze werkgroep voor de gemeente Hulst - Hontenisse en Axel. Uitgenodigd wordt Eddie Matthijs. Vogelwerkgroep. - Er is een weidevogelrapport uitgegeven. Roofvogelonderzoek /bescherming. Momenteel heerst er een muizenplaag. Er wordt veel gif onder dakpannen e.d. op het land gelegd. Oproep dode vogels melden bij W. de Koek. Ook verkeersslachtoffers. - 1e zwaluwonderzoek door Corrie Dentz, afgerond. Het gaat slecht met de huiszwaluw. Ookt.b.v. SBB wordt geïnventariseerd. Landschapsonderhoud. Er is veel verschillend werk. Peter Maas zal hierover enkele dia's vertonen. Plantenwerkgroep. Deze heeft 6 excursies gepland, met name inventarisatie tochten. Insektenwerkgroep. Er wordt gerefereerd aan de aktiviteiten in Steltkiuut nr. 96/2. Dhr. Prang: gaarne telefoonnummers opnemen in de Steltkiuut om waarnemingen te kunnen melden b.v. hommels. Jan Flagge zal de lande lijke telefoonnummers opzoeken en doorgeven. Insekten DOE-middag krijgt extra aandacht en er zullen extra uitnodigingen worden verstuurd. Jeugdwerkgroep. A. Kleinegris zal als vrijwilligster deze werkgroep versterken en zal op woensdagmiddagen DOE-aktiviteiten organiseren bij getoonde belang stelling. Paddestoelen. (Dit is geen werkgroep als zodanig) Wim Kuis zal ook in Zeeuws Vlaanderen een inventarisatie starten en is hiermee klaar eind dit jaar. Resultaten worden samen met de Steltkiuut uitgegeven. Op 18/5 as. is er een excursie in de Steense bossen. Rondvraag. J. Flagge: Excursierooster fout 27/5. Namen zijn niet altijd juist geschreven. Hij wordt bij deze benoemd tot excursie-coördinator. Cyriel: Krekendag. Het natte gedeelte hiervan svp meer belichten.

de Steltkluut | 1996 | | pagina 7