Algemene Ledenvergadering 1997. JAARVERSLAG 1996 Pagina 8 door Vera van Bavel Het bestuur nodigt alle leden uit tot het bijwonen van de voorjaarsvergadering op maandag 12 mei a.s. in het Churchill Hotel te Terneuzen. Het agenda ziet er volgt uit 1Opening mededelingen 2. Notulen van de najaarsvergadering op 9-12-1996. (zie elders) 3. Jaarverslag 1996, inclusief de werkgroepen 4. Financieel jaarverslag penningmeester. -verslag kascommissie -verkiezing nieuw kascommissie lid, iv.m. aftreden van P. Noorlander. 5. Verkiezing nieuwe bestuursleden kandidaat M. Lundahl. Kandidaatstelling kan ook tijdens de vergadering worden opgegeven. 6. Rondvraag. 7. Afscheid Bouke Grootjans. Bouke is 26 jaar bestuurslid geweest en heeft heel veel dia fotomateriaal voor de Stelkluut geleverd, en nog. Hij verzorgde dialezingen voor allerlei groeperingen en heeft tal van excursies geleid. Hij vertegenwoordigt De Stelklkuut in allerlei oranisaties. Tijdens de pauze is er gedegenheid om persoonlijk afscheid van hem te nemen. Wij rekenen op Uw komst. Napauze programma Bouke neemt nog eens de gelegenheid te baat om een aantal van zijn dia's te presenteren. Lucien Calle en Lucien Noens vertonen een video over de natuur en omgeving van Hulst. door Vera van Bavel Insektenwerkgroep. De insektenwerkgroep is dit jaar bijzonder actief geweest. Dat kwam niet alleen door de grote invasies van een aantal trekvlindersoorten maar ook door het feit dat het 10-jarig bestaan van de groep en het 40-jarig bestaan van de Steltkluut te vieren waren.

de Steltkluut | 1997 | | pagina 10