DE STELTKLUUT VAN DE BESTUURSTAFEL Uitnodiging voor de Najaarsvergadering. Notulen voorjaarsvergadering d.d. 12 mei 1997 Pagina 10 Datum: 11 december 1997 Tijd: 19.30 uur Plaats: Cultureel centrum de Halle te Axel Agenda: 1. Opening 2. Mededelingen 3. Notulen voorjaarsvergadering 4. Bestuursverkiezing: tussentijds aftredend - Pim de Visser kandidaat: Marian Langeveld Er zijn echter nog 2 vacatures binnen het bestuur, waarvoor we kandidaten zoeken. Aanmelden kan tot 9 december bij de voorzitter. 5. Begroting 1998 6. Aktiviteiten werkgroepen 7. Rondvraag 8. Sluiting. Na de pauze willen we leden in de gelegenheid stellen dia's te vertonen. Gelet op de tijd die we hiervoor uittrekken: graag vooraf aanmelden bij Adri Paauwe. Aanwezig: bestuur en ca. 25 leden. Afgemeld: Vera Van Bavel. Leen De Jonge en Hans Van Hage. "Na de opening staat de voorzitter even stil bij het overlijden van Wim Kuis en spreekt waardering uit voor het vele werk dat Wim heeft verzet. Er zijn afspraken gemaakt om alsnog het rapport De Padestoelen van Zeeuws-Vlaanderen uit te geven. "De aktiviteiten van de vereniging van de afgelopen periode worden even kort doorlopen: met de verschillende gemeenten, waterschappen en terreinbeheerders was er contact. Deze contacten verliepen over het algemeen goed. "Over de notulen van de vorige ledenvergadering zijn geen opmerkingen. "Over het jaarverslag: niet alle werkgroepen hadden een verslag ingeleverd, verder geen opmerkingen. "Verslag kascommissie, bestaande uit P. Noorlander en P. Maas: akkoord en verder geen opmerkingen, waarvoor dank. In de kascommissie wordt P. Noorlander vervangen door M. Buise (onder voorbehoud). "Wisseling bestuursleden. Vera, Henk en Bouke verlaten het bestuur. Nieuwe kandidaten zijn Wim Wisse en Marianne Lundahl. Ze worden bij aclamatie verkozen. "Rondvraag. Ceriel Smet: Wat heeft de acceptgiro bij het jubileumboek opgeleverd? Ruim 1500 gulden. Joop Reijnders: Graag wat meer dia-avonden, er is veel mooi materiaal om te laten zien. Wordt aan gewerkt. In November komt er al een eerste lezing.

de Steltkluut | 1997 | | pagina 12