4 Van de bestuurstafel Uitnodiging voor de Voorjaarvergadering Datum: woensdag 13 mei 1998 Tijd: 19.30 uur Plaats: restaurant Reynaertshof Stationplein 2 te Hulst Agenda: 1 Opening 2 Mededelingen 3 Notulen najaarsvergadering 4 Jaarverslag secretariaat 5 Financieel jaarverslag 1997 Verslag kascommissie Benoeming nieuw lid kascommissie 6 Rondvraag Bandheidelibel Pauze Na de pauze gaan we aandacht besteden aan libellen: Peter Geene, specialist op dit gebied, geeft een algemene presentatie met dia's over libellen. Waana Lucien Calle verslag zal doen van de inventarisatie van libellen en het voorkomen van soortei in Zeeuws Vlaanderen. Het rapport hierover wordt tenslotte gepresenteerd en aangeboden aan Notulen najaarsvergadering 11-12-1997 Aanwezig: A. Paauwe (voorz.), L. Calle (secr.), W. Wisse (penn.), M. Lundahl (not.). Afwezig: R. Lader. 1. OPENING 2. MEDEDELINGEN Nieuwe bestuursleden: Marian Langeveld doet het redactiewerk, Wim Wisse is penningmeester, Marianne Lundahl zal de excursieroosters samenstellen. Er zijn twee rapporten verschenen: "Natuurontwikkeling - in de Mar- garethapolder" van Alex Wieland en "Evaluatie broedvogels van het kreek- en weidegebied Zwartenhoek" van Alex de Smet. Op dit moment is het paddestoelenboek (W. Kuijs) en een libellenrapport (Lucien Calle) in de maak. Richard Lader is nog steeds ziek en zei daardoor voorlopig nog geen activiteiten oppakken. 3. NOTULEN VOORJAARSVERGADERING inhoudelijk: geen. redactioneel: veel tikfouten in eigennamen Daar wordt voortaan beter op gelet. 4. BESTUURSVERKIEZING Pim de Visser is aftredend penningmeester Wim Wisse volgt hem op. Cees van der Velden blijft het administratieve deel doen De kascontrole moet in bijzijn van Pim noc plaatsvinden. Marian Langeveld word aangenomen als nieuw bestuurslid voor he 6

de Steltkluut | 1998 | | pagina 8