Natuur- en Milieumarkt 1999 agens groot succes in de voorgaande jaren organiseert de Steltkluut wederom een natuur- e.i milieumarkt. In 1998 deed zij dat in samenwerking met ondernemers in het centrum van -neuzen. In 1999 wordt de markt opgezet in samenwerking met Staatsbosbeheer en de ge- r eente Axel. Staatsbosbeheer bestaat in 1999 100 jaar. Vandaar dat de markt dit jaar een ex- tra feestelijk tintje krijgt. De opzet van de zoals die eerder heeft plaatsgevonden lijkt een goede formule: openingsact; diverse informatiestands; verkoop, demonstratie en verwerking van ambachtelijke (streek-)producten; muziek/natuurcabaret; mogelijkheid tot zitten/rusten/nuttigen drankje en/of versnapering ter plaatse; en kinderactiviteiten. ?t is de bedoeling dat de markt geen "braderiekarakter" krijgt, de link met natuur en milieu moet idelijk blijven. Daarnaast staan gezelligheid en informaliteit hoog in het vaandel! ieraard bent u ook als Steltkluut-lid met (zoveel mogelijk) familieleden en vrienden weer van harte ïlkom. Of misschien wilt u nu al de handen uit de mouwen te steken voor een aantal klusjes die oeten gebeuren in het kader van deze dagen. Wij zijn zeer verheugd als dat zo is; neem dan con- :t op met een van onderstaande personen. :i programma is als volgt: Vrijdag 25 juni 1999 Vanaf 20.00 uur Natuurcabaret door Bert van Baar Cultureel Centrum De Halle, Rooseveltlaan 1/A, Axel genlijk de opening van de Natuur-en Milieumarkt. Bert van Baar kan het best worden omschreven s een kruising tussen Boudewijn de Groot en Jaap Fischer. Zijn liedjes gaan over natuur en land- hap en de mensen die daarin een rol spelen. Bert van Baar is al jaren een van de vaste onderdelen n het Terschellingse Oerol festival. Een avond die u niet mag missen. Een optreden van iemand n wie we ongetwijfeld nog veel zullen horen! In het kader van het honderdjarig bestaan van Staats- osbeheer is de entree van deze avond gratis. Zaterdag 26 juni 1999 Van 10.00 tot 16.00 uur Natuur- en Milieumarkt Cultureel Centrum De Halle, Rooseveltlaan 1/A, Axel (binnen en buiten!) opelijk tot dan! amens het organiserend comité, ;ans van Hage (Staatsbosbeheer) 0117-306068, chard Lader 0115-617295 en Marianne Lundahl 0115-482048.

de Steltkluut | 1999 | | pagina 29