Tabel 1: De nieuwe soorten Ster re terrein' AC 64-364 en 65-364 Agaricus silvicola s.l. Auriculariopsis ampla Conocybe intrusa s.l. Conocybe striaepes Conocybe tenera s.l. Coprinus domesticus s.l. Coriolopsis trogii Entoloma rhodopolium s.l Hebeloma sacchariolens Inocybe rimosa Lactarius controversus Leucoagaricus leucothites Marasmius curreyi Mycenapura f. lutea Psathyrella spadiceogrisea Volvariella gloio var. speciosa Xylaria plymorpha Slanke anijschampignon Vals judasoor Reuzenbreeksteel Bundelbreeksteeltje Kaneelkleurig breeksteeltje Grote viltinktzwam Bleke borstelkurkzwam Grauwe bossatijnzwam Oranjebloezemzwam Geelbruine spleetvezelkop Populiermelkzwam Blanke champignonparasol Oranje grastaailing Gewoon elfenschermpje Vroege franjehoed Gewone buiszwam Houtnotzwam Tabel 2: de nieuwe soorten 'I Auriculariopsis ampla Collybia maculata Coprinus comatus Crepidotus variabilis s.l. Entoloma rhodopolium s.l. Gloeophyllum sepiarium Hirneola aur. judae Hypomyces chrysospermus Laccaria amethysta Laccaria proxima Lactarius camphoratus Leccinum scabrum Marasmiellus ramealis Marasmius androsaceus Megacollybia platyphylla Mycena pura Psilocybe capnoides Russula mairei Scleroderma verrucosum Stereum subtomentosum Terana coerulea Tremella foliacea Xylaria carpophila AC 65-365 Vals judasoor Roestvlekkenzwam Geschubde inktzwam Wit oorzwammetje Grauwe bossatijnzwam Geelbruine plaatjeshoutzwam Gewoon judasoor Goudgele zwamtere Amethistzwam Schubbige fopzwam Kruidige melkzwam Gewone berkenboleet Takruitertje Paardenhaartaailing Breedplaatstreephoed Gewoon elfenschermpje Dennenzwavelkop Stevige braakrussula Wortelende aardappelbovist Waaierkorstzwam Blauwe korstzwam Bruine trilzwam Beukendopgeweizwam

de Steltkluut | 1999 | | pagina 20