4 Agenda en excursierooster Steltkluut: oktober - november 2000 Door: Marianne Lundah mmur- sm nuUïUUZU'riUiUU m- '/tuijuik/in 2m Brochure Natuur- en milieuactiviteiten in Zeeuws- Vlaanderen 2000 Als een soort service naar leden en niet-leden toe, streven we er de laatste twee jaar naar, het activiteiten-rooster zo volled'g mogelijk te maken. We proberen alle activiteiten die georgari- seerd worden op het gebied van natuur- en milieu in Zeeuws-1 Vlaanderen te bundelen en in de Steltkluut op te nemen. Dl s ook activiteiten die door andere organisaties en instanties worden georganiseerd, ook buiten Oost Zeeuws-Vlaandere 1, worden in het rooster opgenomen. Op initiatief van Staatsbosbeheer en het steunpunt MEC is tij wijze van experiment besloten om een gezamenlijke brochure uit te brengen Deze heeft u bij de Steltkluut van juni 2000 meegezonden gekregen. In deze Steltkluut vindt u nog enkel uitgebreide informatie over de Steltkluut activiteiten in het tijc - schrift, de excursies van de andere organisaties worden in eei kort overzicht gemeld. Voor nadere informatie raadplege men de brochure: 'Natuur - en milieuactiviteiten in Zeeuws Vlaanderen 2000'. BESTUURSVERGADERING Datum: Maandag 9 oktober 2000 Tijd: 19.30 uur Plaats: Walstraat 7 te Terneuzen Bestuursvergaderingen zijn in principe openbaar. U bent van harte welkom. Een be richtje vooraf wordt zeer op prijs gesteld. 'T STEKKERTJE-ACTIVITEITSAAIE PIETEN EN ANDERE MUSSEN Datum: Zaterdag 14 oktober 2000 Tijd: 10.00 uur Plaats: Watertoren aan de Kinderdijk te Axel Contact: Steunpunt Natuur- en Milieueducatie, tel. 0115-478106 of 06-10450215. Valentijn Thuring, de mussenman van Nederland van Vrije Vogels, is al jaren bezig met mussen. Met het kijken er naar, het onderzoeken ervan en het tellen van aan tallen. Daarover en over veel meer "huismusserigs" komt Valentijn Thuring speci aal voor jullie naar Zeeuws Vlaanderen om wat te vertellen. PLANOLOGIEVERGADERING Datum: Maandag 23 oktober 2000 Tijd: 19.30 uur Plaats: Walstraat 7 te Terneuzen Vindt u ook dat nieuwbouwplannen voor woningen of industrie afgewogen moeter worden tegen de natuur- en milieubelangen op die locatie? Of dat natuurbeheer ders, landbouwers en overheden zoals gemeenten op het goede (natuur-) spoor zit ten? U bent van harte welkom om hierover mee te denken (en te beslissen!). Eer berichtje van komst vooraf wordt zeer op prijs gesteld. 2

de Steltkluut | 2000 | | pagina 4