heeft, en dat hier dus eerder sprake van een vergissing in plaats van bewust beleid is. Want het onno dig vermoeien van de inwoners met een niet goed functionerende verordening, dat vinden we pas be tutteling. Literatuur: Edwin Koot, 1999, Recht op Bomen, Handleiding bij dreigende kap, Bomenstichting. Bedenk ngen Het verloop van de bezwaar- en beroepsprocedure bij de afgifte van een kap-, bouw- of aaniegvergunning: Bekendmaking aanvraag voor vergunning Bedenkingen indienen binnen twee weken aan de vergunningverstrekker (bijv. bij ollege van B W) gratis N.b. activiteiten in kaders moet u zelf ontplooien Bedragen van januari 1999 voor resp. particulieren en instellingen B W besluit vergunning te verlenen Bezwaarschrift binnen 6 weken na besluit gericht aan vergunningverstrekker (bijv. :ollege van B W) gratis Bezw ia prodecure Hoorzitting en behandeling van bezwaarschrift Indien noodzakelijk direct gevolgd door een Verzoek tot voorlopige voorziening bij de Arrondissementsrechtbank 225,- of f 450,- Behandeling verzoek voorlopige voorziening Bezwaar ongegrond verklaard Beroepschrift binnen 6 weken na besluit in- dienen bij Arrondissementsrechtbank f 225,- of f 450,- Beroc p: procedure Behandeling beroep Beroep ongegrond verklaard Indien noodzakelijk direct gevolgd door een verzoek tot voorlopige voorziening bij Arron dissementsrechtbank f 225,- of f 450,- Behandeling verzoek voorlopige voorziening Hoge beroep Hoger beroep binnen 6 weken indienen bij Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State f 340,- of f 675,- Behandeling hoger beroep Indien noodzakelijk direct gevolgd door ver zoek tot voorlopige voorziening bij de Afde ling Bestuursrechtspraak Raad van State f 340,- of f 675,- Behandeling verzoek voorlopige voorziening 11

de Steltkluut | 2001 | | pagina 13