NATUUR- EN MILIEUMARKT 2001 Wegens groot succes in de voorgaande jaren organiseert de Steitkluut wederom een natuur- en milieumarkt. En 2001 is voor de Steitkluut heel speciaal: de Steitkluut bestaat 45 jaar! Dit jaar wordt de markt op het Stadhuisplein te Axel opgezet in samenwerking met gemeente Axel, en de ondernemingsvereniging Ambulante Handel. U kunt als inwoner of bezoeker van Zeeuws Vlaanderen op een leuke wijze kennis maken met alle facetten van natuur en milieu. De opzet van de zoals die eerder heeft plaatsgevonden lijkt een goede formule: openingsact; diverse informatiestands; verkoop, demonstratie en verwerking van ambachtelijke (streek-)produkten; muziek/natuurcabaret; mogelijkheid tot zitten/rusten/nuttigen drankje en/of versnapering ter plaatse; en kinderactiviteiten. Het is de bedoeling dat de markt geen "braderiekarakter" krijgt, de link met natuur en milieu moet duidelijk blijven. Daarnaast staan gezelligheid en informaliteit hoog in het vaandel! Uiteraard bent u ook als Steltkluut-lid met (zoveel mogelijk) familieleden en vrienden weer van harte welkom. CONTACTADRESSEN WERKGROEPEN: Werkgroep Planologie: Vogel-/Roofvogel Zeeland: Landschapsonderhoud/Bomen: Planten: Insecten: Jeugd: naam A. Paauwe, G.v.d.Nissestr 48, 4532 AE Zaamslag A. Wieland, Hattingalaan 12, 4561 XV Hulst L. Calle, Walstraat 7, 4531 ED Terneuzen P. Maas. Rembrandtlaan 11, 4532 HP Terneuzen J. de Bakker, Past. Willemsstraat 5, 4586 AJ Lamswaarde S. Dobbelaar, Bellamystraat 37, 4532 CR Terneuzen 24

de Steltkluut | 2001 | | pagina 26