ANOLOGIE WERKGROEP 2004 is de werkgroep 9 keer bijeen geweest, ergaderd wordt er in de clubruimte van De Stelt- uut in de Walstraat in Terneuzen. Gemiddeld n daarbij 6-7 mensen aanwezig, waarbij slechts en heel kleine kern vrijwel altijd aanwezig is. 'anneer er veel agendapunten zijn komen er oms wat meer belangstellenden. Een beperkt antal leden neemt vanuit de planologiewerk- oep deel aan overleg en inspraakbijeenkom- en. We zijn met een hele waslijst aan onder erpen bezig geweest, daarvan wordt hieronder ^n kort overzicht gegeven. verleg over/met: 31, inpassing wegverbreding, overleg met ojectgroep. acé keuzes tunnel Sluiskil, nchting Braakman Noord natuurontwik keling, •rbinding met Braakman zuid onder N61 en lamiteitenweg, overleg met Provincie, DLG en BB. eenkomst Milieuwerkgroep Kanaalzone, ankbord werkgroep Glastuinbouw in Terneu zen. ndinrichting Hoek Philippine, ieenkomsten ProSes toekomst Westerschelde. uurgroep natuurcompensatie Perkpolder. sgulier overleg met Waterschap over groenbe- eid. ver de aanpak van de vossentellingen met oa. BE en Provincie. et Waterschap over versterking Zeedijken. ;eenkomst Recreatievisie Gemeente Terneu zen. et gemeente Terneuzen over Herziening kap- :rordening ieenkomsten Groenbeleidsplan Gemeente Ter- auzen. et gemeente en bewonersplatform Binnenstad erneuzen over groenparkje Grenulaan. egulier overleg met Terneuzen over Natuurbe eld. et Provincie over hun kap een aanplantbeleid. spraakreacties: 'Wat betreft de procedures voor de kassen in oegors, Smidschorre en Autricepolder trekken e samen op met de ZMF. atuurontwikkeling Margarethapolder. bestemmingsplan Hulst Noord (inspraak verwor pen). bestemmingsplan Hulst Zuid (inspraak verwor pen). Foto: Edward Neve Diverse zaken zijn regelmatig terugkomende onderwerpen van besprekingen: Ganzenproble- matiek, lichthinder, ontwikkelingen Othene Zuid en bv. nieuwbouw Nieuw Namen. Diverse kleine re overtredingen hadden de aandacht, zoals ille gale grondstort ed. Ook de dreigende kap van monumentale bomen eist regelmatig de aandacht op. Gelukkig kon in een aantal gevallen door overleg vooraf kap wor den voorkomen. Bezwaar maakten we tegen de kap van: De oude treurwilg te Sas Van Gent (is dikste boom in deze gemeente). We wachten nog steeds op een uitspraak in de procedure. Eiken Koewacht (zijn inmiddels geveld). Beuk Zaamslag (kap is afgewend). Leilinden Graaf Jansdijk Westdorpe (zijn toch geveld). 7

de Steltkluut | 2005 | | pagina 9