317026) Meenemen: warme kleding, stevige schoenen of laarzen, een verrekijker. Uilenballen pluizen Datum: vrijdag 25 november Speciaal voor de Stekkertjes (Jeugdleden tot 12 jaar) Schedeltjes, tanden, botjes, haren... Vies? Nee hoor! Het is heel interessant. Een uilenbal heeft een heleboel verstopte botjes. Al die botjes vertellen wie er opgegeten is. Speur jij mee? Tijd: Plaats: Contact: Meenemen: Let op: of 3-4 in de middag gewerkt. Mensen die eigen vervoer hebben kunnen eventueel later aansluiten of eerder vertrekken. Deelnemers kunnen zich telefonisch opgeven op de vrijdagavond tussen 19-21 uur (voorde zaterdag) op nummer 0115-617416. Op alle nu ingeplande adressen wordt er in ieder geval gezorgd voor wat consumpties in de vorm van koffie, thee ed. 5 november Natuurwerkdag Terneuzen, St. Jansteen en Clinge. Zie elders in deze Steltkluut. 19 november Fam. Costense Lange Betteweg, Biervliet. Vandaag werken we hier in het kader van een gezellige uitwisseling samen met Werkgroep landschapsverzorging Walcheren. We gaan wilgen knotten, in het bos werken, koffie drinken, de haag snoeien, soep eten, we houden een excursie over het erf en er zijn ook nog wat hoogstamruitbomen te snoeien. Kortom voor ieder wat wils. 19.00u tot 20.300u In ons clublokaal in de Walstraat 7 Terneuzen Marjon (0114-314280) Oude tandenborstel, pincet, loep of vergrootglas Vooraf aanmelden. Tour de Gans met de ganzentellers van de Steltkluut Datum: zaterdag 17 december Zie zaterdag 19 november Tijd: vanaf 10.00 uur Plaats: wordt bekend gemaakt bij aanmelding Contact: Alex Wieland (0114- 317026) Meenemen: warme kleding, stevige schoenen of laarzen, een verrekijker. Agenda Knotwerkgroep Najaar 2005 De knotgroep werkt 's zaterdags om de twee weken. We vertrekken bijna altijd om 9.00 uur vanuit de Walstraat in Terneuzen. Deelnemers kunnen ook rechtstreeks naar het werkadres komen. Daar beginnen we ongeveer om 9.45 uur. Er wordt tot een uurtje 3-12 Fam. Kersten-Heijnen, Kruisdreef 1, Zuiddorpe (Overslag). Vandaag gaan we hier in het bos werken: We maken open plekken en dunnen in het fijnsparrenbos. Daarnaast houden we een excursie over het erf. Wie meewerkt, mag een kerstboom mee naar huis nemen, evenals een karretje kachelhout! 17 december Wassende maan, Deinze. Op deze dag werken we op de bio-boerderij achter Gent. Omdat het wat verder weg is vertrekken we wat vroeger (8.30 vanuit Terneuzen). Bij de grensovergang aan de Tractaatweg kunnen anderen aansluiten. Om het aantal auto's zo klein mogelijk te houden is het van belang dat iedereen zich tijdig opgeeft. Er is weer van alles te doen: Wilgen knotten, nun tas koffie drinken en appelflappen eten, het bosje wat uitdunnen, soepje eten, fruitsnoeien, de haag snoeien, opnieuw stevig bunkeren, struiken en boompjes aanplanten etc. In de late namiddag zijn we weer terug.

de Steltkluut | 2005 | | pagina 5