Datum: zaterdag 21 januari Tijd: 13.00 uur vertrek Plaats: Reptielenzoo Iguana, Bellamy- park 33, Vlissingen. We verzamelen om 13.00 uur aan het busstation van de Westerschelde- tunnel bij Terneuzen. Contact: Marion Spruyt, 0114-314280 Meenemen: iets te drinken, entreegeld €5,00 en we zoeken nog ou ders die willen rijden. Let op: vooraf aanmelden. Voor de Vlaamse Gaaien: bosplannetjes maken We hebben Staatsbosbeheer gevraagd een stukje bos te mogen beheren in de Smids- schorre te Axel. We moeten nu onze plannen op papier zetten om ze aan Staatsbosbeheer te kunnen laten beoordelen. Deze dag gaan we een kijkje nemen in het bos en opschrijven wat we allemaal tegenkomen Datum: vrijdag 30 december Tijd: 13.30 uur Plaats: Bos Smidsschorre Axel. We verza melen langs de asfaltweg die naar het golfter rein gaat, aan het hek waat het pad naar onze kampplek begon. Contact: Sander van der Veeken, 0114-315396 Meenemen: pen en papier en zoveel mo gelijk leuke ideeen voor het bos Let op: iedereen moet komen, liefst op de fiets. Maar wel eerst aanmelden vooraf. vergadering planologiewerkgroep Datum: maandag 9-1-2006 Tijd: 19.30 uur Plaats: Walstraat 7, Terneuzen Contact: Lucien Calle, 0115-617416 Vrijwilligersdag nieuwe stijl Datum: Zaterdag 4 februari Tijd: 10.00 uur Plaats: Kinderboerderij Terneuzen, Evertsenlaan. Opgelet: Graag minstens een week van te voren aanmelden op vrijdagavond tussen 19.00 en 21.00 uur bij Lucien: 0115-617416. De werkochtend start om 10.00 uur. Middagpauze met soep en broodjes om 12.00. Namiddagprogramma 13.00 uur. Parkeren in de Evertsenlaan, op het parkeerterreintje direct voorbij de Rede (school). Dan het pad inlopen tussen de bossages heen. Zie elders in deze Steltkluut. OUDE WEGEN OPNIEUW BEWANDELD Steltkluut excursies in retrospectief Zoals u inmiddels weet bestaat de Steltkluut bijna 50 jaar. Daar zullen we het komend jaar op verschillende manieren aandacht aan besteden. Zo zal er bijna iedere maand een speciale excursie worden georganiseerd onder het motto: Oude wegen opnieuw bewandeld. Excursies van beginjaren '70 proberen we zo precies mogelijk te herhalen en gaan na wat er in die tijd veranderd is. U krijgt er het oude excursieverslag bij. Oostelijke Braakmandijk Datum: zaterdag 14 januari Tijd: 9.00 uur Plaats: parkeerplaats Middenweg Lozeschorweg Gids: Henk Castelijns en Peter Maas Maakt u zich op voor een stevige winterse wandeling. Links van ons de Braakmankreek, rechts van ons de Riemenskreekjes en de uitgestrekte polders. Altijd goed voor veel vogels en indrukwekkende landschappen. De Putting Datum: zondag 26 februari Tijd: 9.00 uur Plaats "zuidzijde natuurgebied: oostdijk Karnemelkstraat Gids: George Sponselee Een wandeling langs en door de Grote Putting ontbrak nooit in het winterprogramma van de Steltkluut. Toen hadden we vooral aandacht voor de kolganzen in het gebied. Misschien zien we nu nog meer hoe uniek dit oude

de Steltkluut | 2005 | | pagina 5