I feestelijke bijeenkomst op 4 februari. Dan houden we de eerste vrijwiliigersdag nieuwe stijl, in Terneuzen. We worden daar ontvangen in de Kinderboerderij aan de Otheense Kreek. We starten om 10.00 uur met een stevige bak koffie en gaan dan aan de slag in de bossen iangs de Otheense kreek. Er wordt een begin gemaakt met het natuurvriendelijk beheer van de parkzone langs de kreek (zie elders deze Steltkluut). Hier kunnen bomen worden geveld en struiken worden afgezet. Tussen 12 en 13 uur is er pauze met soep ed. Vrijwilligers en bezoekers voor wie al dat gezweet even niet hoeft, kunnen vanzelfsprekend ook 's middags aansluiten. Het middagprogramma is op het moment van dit schrijven nog niet helemaal vastgelegd. Rekent u er alvast op dat er toch weer een aantal plezierige, onderhoudende en leerzame onderdelen bij zullen zijn. Traditioneel zal er weer een Gouden Jirizaag worden uitgeloofd. Dit is de waarderingsprijs voor die vrijwilliger die zich de laatste tijd op een bijzondere manier onderscheiden heeft. Hoewel het programma nu nog niet definitief vastligt, hopen we dat jullie deze dag toch alvast in de agenda willen zetten. Want we hopen om naast de collega-vrijwilligers vanuit de andere Zeeuwse regio's, ook een flink aantal actieve Steltkluters te kunnen ontmoeten. Zie aankondiging op pagina 3. Voor de organisatie is het buitengewoon prettig als u zich van te voren even aanmeld: 0115 617416. Overweldigende belangstelling voor de Natuurwerkdag op 5 november. Foto: Sandra Dobbelaar 6

de Steltkluut | 2005 | | pagina 8