Uitnodiging najaarsvergadering. Zaterdag 4 februari: Jubileum knotwerkgroep en Zeeuwse Vrijwilligersdag Datum: dinsdag 13 december 2005. Tijd: 19.30 uur Plaats: Dorpscentrum, Populierenstraat 41Vogelwaarde. 1. Agenda: 2. Welkom 3. Mededelingen 4. Notulen voorjaarsvergadering 5. Begroting 2006 6. Verslagen werkgroepen over 2005. 7. Jubileum 2006- vooruitblik 8. Rondvraag Na dit formele gedeelte is er weer eens gelegenheid voor de leden om met beeld en eventueel geluid iets te vertellen en te laten zien van hun activiteiten in de afgelopen periode. Het is dan wel aan te bevelen om zelf apparatuur mee te nemen. Ook is overleg over je bijdrage met de voorzitter gewenst i.v.m. de afstemming. Door Lucien Calle. In het verleden had de door de Stichting Landschapsbeheer Zeeland (SLZ) georganiseerde jaarlijkse Zeeuwse Vrijwilligersdag steeds een ongeveer gelijksoortige opzet. Ze was bedoeld voor alle vrijwilligers die op een of andere manier praktisch in het landschap actief waren. Dat kan zijn in een van de knot-, weidevogel-, nestkastwerkgroep ed. De dag werd op een zaterdagmiddag in de zomer georganiseerd. Meestal stonden er excursies, wat hapjes, spelletjes en een boel gezelligheid op het programma. Die dagen waren inderdaad meestal super gezellig, maar het aantal aanwezige vrijwilligers bleef wel eens wat onder de verwachting. Na een aantal jaren wilden we daarom eens iets nieuws uitproberen. Natuurlijk hebben we eerst even ons oor te luister gelegd bij de verschillende vrijwilligerskerngroepen. Daaruit kwamen allerlei nuttige geluiden naar boven, zoals dat er 's zomers vaak veel vrijwilligers op vakantie zijn, dat de kerngroepen meer bij de organisatie van de dag betrokken willen zijn en dat er op zo'n dag best ook wel eens de handen uit de mouwen mogen. Wel u begrijpt, wij zijn buitengewoon democratisch ingesteld. Aan al deze wensen gaan we gehoor geven. Vanaf nu gaan we vanuit de SLZ de Vrijwilligersdag in samenwerking met de betreffende locale kerngroep in de regio organiseren. We verhuizen naar hartje winter en u kunt naar behoefte stevig aan de slag. Jubileum In 2006 heeft De Steltkluut twee prachtige verjaardagen te vieren. De Steltkluut bestaat dan 50 jaar! En de Knotgroep bestaat dan 40 Jaar! Het Steltkluut jubileum wordt in de zomer gevierd. De knotgroep houdt haar

de Steltkluut | 2005 | | pagina 7