steken. We gaan alle rommel oprapen en in de vuilnisbak doen. Want daar hoort het! Tijd: 10-OOu ter plaatse. Plaats: We verzamelen bij de oprit naar de spoorbaan aan de Waterstraat bij Hulst. Je kunt er het makkelijkst komen door komend vanaf Hulst, vlak voor Kapellebrug (afslag voorbij stoplichten St Jansteen), links richting Clinge af te slaan. De eerste straat links is dan de Waterstraat. Even verderop verzamelen we. Contact: Marjon Spruyt, 0114-314280 Meenemen: Emmer, handschoenen en een vuilniszak Let op: Vooraf aanmelden. Avondwandeling Vrijdag 21 april: 's Avonds worden de nachtdieren wakker en gaan de dagdieren slapen. We maken een wandeling en beleven het vallen van de avond in de natuur. Wie weet wat voor dieren komen we tegen? Misschien wel een egel, vleermuis of uil! Tijd: 19.30u tot uiterlijk 21.00u Plaats: Klapstraat 39 Koewacht (niet het erf oprijden a.u.b.) Contact: Marjon Spruyt, 0114-314280 Meenemen: Goede oren, ogen en een fluisterstem! Let op: Vooraf aanmelden. Steltkluut feest!! Zaterdag 17 juni: De Steltkluut bestaat precies 50 jaar en dat vieren we! Er is deze dag van alles te doen voor jong en oud. Kijk ook even in de Steltkluut. Daar staat in wat er voor de grote mensen te doen is. Speciaal voor jullie hebben we het volgende bedacht: Huifkartocht met picknick en bezoek aan een natuurgebied, 'ren je rot natuurspel' met leuke prijzen, broodjes bakken boven een echt vuur. Ook is er een kleine speeltuin op het terrein aanwezig waar jullie mogen spelen. Tijd: 12.30u vertrek van de huifkar (voor de picknick wordt gezorgd) Rond 16.00u zijn we terug op de boerderij. Kinderen kunnen natuurlijk ook dan nog aansluiten. 16.30u ren je rot natuurspel 17.30u barbecue en broodjes bakken en 's avonds feest met muziek en spelletjes. Plaats: Kampeerboerderij De Oude Haven, Hengstdijk. Contact: Marjon Spruyt, 0114-314280/Sandra Dobbelaar, 0115-617 113 Let op: Vooraf aanmelden. De barbecue is niet gratis (Zie de Steltkluut). Programma Vlaamse gaaien knotten 4 februari Deze dag is een speciale dag voor vrijwilligers die actief zijn in het landschap. Alle vrijwilligers kunnen op deze dag eens een kijkje komen nemen bij de Steltkluut. Dan moet er natuurlijk wel wat te zien zijn, dus zorg dat je er ook bent. Er wordt gewerkt maar er zijn nog allerlei verschillende dingen aanwezig. Kijk voor meer informatie in de Steltkluut. Tijd: 9.00u verzamelen, aanvang 10.00u Plaats: Kinderboerderij Terneuzen Contact: Sandra Dobbelaar 0115-617113 Meenemen: Eten en drinken, werkkleding, werkhandschoenen. Let op: Vooraf aanmelden! uilenbalien en oliebollen Vrijdag 17 februari In plaats van pannenkoeken dit keer eens oliebollen. We gaan deze avond niet alleen uilenbalien pluizen maar vooral de schedeltjes op naam brengen. Verder willen we eens nadenken over wat we met het 50 jarig jubileum van de Steltkluut willen doen. Of doen we helemaal niets speciaals dit jaar? Tijd: 19.00u tot21.30u Plaats: Walstraat 7 Terneuzen Contact: Sander v.d. Veeken 0114-315396 Meenemen: Oliebollen. Wie doet dit? Let op: Vooraf aanmelden! knotten Zaterdag 18 februari Tijd: 9.00u vertrek vanuit Terneuzen Plaats: Zie Steltkluut 4

de Steltkluut | 2006 | | pagina 4