4 Contact: Sandra Dobbelaar 0115-617113 Meenemen: Eten en drinken, werkkleding, werkhandschoenen. Let op: Vooraf aanmelden! werken in 'ons' bosje Smidsschorre Axel Zaterdag 4 maart +18 maart Al lange tijd bestond het idee een stukje bos te adopteren en dit om te vormen tot een leuk bos voor kinderen en natuur. Vorig jaar is er in overleg met Staatsbosbeheer een stukje bos gekozen. Het is een mooi stukje bos geworden in Smidsschorre Axel. Er ligt een poel en er zijn verschillende open plekjes in het bos. We hebben een plannetje gemaakt om het bos aantrekkelijker te maken voor de natuur, maar ook voor kinderen om er te wandelen en te spelen. We gaan ons plannetje tot uitvoering brengen. Help je mee? Tijd: 9.00u vertrek vanuit Terneuzen Plaats: Smidsschorre Axel Contact: Sander v. d. Veeken 0114-315396 Meenemen: Eten en drinken, werkkleding, werkhandschoenen. Let op: Vooraf aanmelden! amfibiemonitoring Donderdag 13, vrijdag 14 april Ook dit jaar worden de fuiken weer in de drinkputten gezet om salamanders boven water te toveren. We gaan kijken in de buurt van Zaamslag wat de poelen ons dit keer te bieden hebben. Tijd: 19.00u verzamelen Plaats: Zaamslagsedijk bij Zaamslag (bij aanmelden hoor je welk erf we eerst doen) Contact: Sander v. d.Veeken 0114-315396 Meenemen: schrijfgerei, laarzen. Let op: Vooraf aanmelden! Data Planologie De planologie werkgroep vergadert op de volgende maandagavonden: 13-2, 21-3, 10-4 en 29-5. U bent vanaf 19.30 uur in de vereni gingsruimte aan de Walstraat in Terneuzen. Bij het Eiland van de Meier ligt er tegenwoordig een bruggetje over het Gat van Pinte: een heerlijk wandelgebied! Foto's: Peter Maas 5

de Steltkluut | 2006 | | pagina 5