f 4 Programma 't Stekkertje Vrijdag 21 april: Avondwandeling 's Avonds worden de nachtdieren wakker en gaan de dagdieren slapen. We maken een wandeling en beleven het vallen van de avond in de natuur. Wie weet wat voor dieren komen we tegen? Misschien wel een egel, vleermuis of uil! Tijd: 19.30u tot uiterlijk 21.OOu Plaats: Klapstraat 39 Koewacht (niet het erf oprijden a.u.b.) Contact:Marjon Spruyt, 0114-314280 Meenemen:Goede oren, ogen en een fluister stem! Let op: Vooraf aanmelden. Vrijdag 5 mei: Korren en strandjutten Heb je wel eens een slangster gezien? Of een zeedruif, bot of zandspiering? Dit zijn allemaal diertjes die je normaal niet zo makkelijk te zien krijgt. Wel als je met een speciaal sleep net door het water gaat. Een kijkje in de on derwater wereld. Kijk je mee? Tijd: 13.30u aan de parkeerplaats. Plaats: We gaan naar het strandje bij het Nozenschor bij Terneuzen. We verzamelen op de parkeerplaats van restaurant de West kant op de dijk (binnenstad Terneuzen) Contact: Marjon Spruyt, 0114-314280 Meenemen: Laarzen en een emmertje. Let op: Vooraf aanmelden. Bij slecht weer kan het niet doorgaan. Zaterdag 17 juni: Steltkluut feest!! De Steltkluut bestaat precies 50 jaar en dat vieren we! Er is deze dag van alles te doen voor jong en oud. Kijk ook even in de Stelt kluut. Daar staat in wat er voor de grote men sen te doen is. Speciaal voor jullie hebben we het volgende bedacht: Huifkartocht met pick nick en bezoek aan een natuurgebied, 'ren je rot natuurspel' met leuke prijzen, broodjes bakken boven een echt vuur. Ook is er een kleine speeltuin op het terrein aanwezig waar jullie mogen spelen. Tijd: 12.30u vertrek van de huifkar (voor de picknick wordt gezorgd) Rond 16.OOu zijn we terug op de boerderij. Kinderen kunnen natuurlijk ook dan nog aan sluiten. 16.30u ren je rot natuurspel 17.30u barbecue en broodjes bakken en 's avonds feest met muziek en spelletjes. Plaats: Kampeerboerderij De Oude Haven, Hengstdijk. Contact: Marjon Spruyt, 0114-314280 San dra Dobbelaar, 0115-617 113 Let op: Vooraf aanmelden. De barbecue is niet gratis (Zie de Steltkluut). Zaterdag 10 juni: Zomerkamp Zaklampen, tenten, pindakaas en muisjes. Nee, geen muisjes om op te eten natuurlijk. We gaan muizen vangen. En daar gebruiken we muesli en pindakaas voor. Wij zorgen voor de pindakaas. Hopelijk zijn er genoeg muizen en vleermuizen. Tijd: 19.OOu verzamelen ter plaatse (tot zondag 18 juni 12.OOu) Plaats: Natuurgebied Smidsschorre bij Axel. Het bos inrijden richting het golfterrein zweefvliegterrein. Na een paar honderd meter gaat er links een pad het bos in. Er staat hier een houten kunstwerk. De auto moet langs de weg blijven staan. Alle spullen meenemen en het pad inlopen. Aan het eind van het pad links af. Je komt hier op een veld. Daar zul je ons wel al zien. Contact: Sandra Dobbelaar, 0115-617 113/ Marjon Spruyt, 0114-314280 Meenemen: tent, luchtbed, pomp, slaap zak, laarzen, zaklamp, warme kleren, eten en drinken voor de volgende ochtend. Let op: Vooraf aanmelden. Er kunnen maxi maal 20 kinderen mee. 4

de Steltkluut | 2006 | | pagina 4