4 UITNODIGING Verslag van najaarsvergadering 13-12-05, Dorpshuis Vogelwaarde. Voorjaarsvergadering maandag 14 april, de Halie te Axel Met dia lezing Ludo Goossens over de Westerscheide 19.30 uurOpening ledenvergadering: Verslag najaarsvergadering Jaarrekening Bestuursverkiezing: nieuw bestuurslid Robert Jan Goossens Agenda zomerprogramma, jubileumactiviteiten, expositie Watertoren ed. Rondje langs de werkgroepen Wat verder ter tafel komt Rondvraag 20.15 uur: Pauze 20.30 uur: Napauze programma Ludo Goossens geeft een schitterende dia-overvloei presentatie over de Westerscheide. Onze machtige rivier is voortdurend onderwerp van een maatschappelijke discussie, maar is ook nog steeds een van de grootste natuurgebieden van Nederland. De befaamde natuurfotograaf Ludo Goossens kent het hele Westerscheide gebied als zijn broekzak en laat ons meegenieten van zijn sfeervolle plaatjes. Af en toe neemt Ludo ook een kijkje in onze polderlandschappen. Aanwezig: bestuur en 11 leden Afgemeld: Richard Lader. Mededelingen -50 jarig Jubileum in 2006. Door een aparte werkgroep wordt een programma gemaakt. Oa: Jubi leumdag op 17 juni 2006 in Hengstdijk, overdag activiteiten als excursies ed. s avonds feest. Ideeën zijn welkom. Excursies in retorperspectief, tweedaagse busexcursies in mei door Zeeuws- Vlaanderen. -Ontwikkelingen regio. Het Verdiepingsverdrag wordt op 21-12 getekend. Naast de Hedwigpolder is ook de Hellegatpolder kansrijk voor natuurcompensatie. Provincie en Gemeenten beslissen hierover. Margarethapolder is gedeeltelijk ingericht, Canisvliet vergroot. Terreinbeheer van een aantal reservaten is soms moeilijk, er treedt wat verruiging op. Hierover is een overleg met SBB gepland. Daarnaast worden nog diverse planologische ontwikkelingen genoemd, zie hiervoor bij het jaarverslag van de planologiewerkgroep. Begroting 6

de Steltkluut | 2006 | | pagina 6