w Programma 't Stekkertje Zondag 27augustus: Saeftinghe We gaan weer modderen en glijden en misschien zelfs wel zwemmen als het lekker weer is. Ver geet natuurlijk niet droge kleren mee te nemen. Tijd: 11.30u verzamelen bij het bezoekerscentrum, 13.30u daar terug. Plaats: Verzamelen bij bezoekerscentrum Saeftinghe te Emmadorp. Contact: Marjon Spruyt, 0114-314280 Let op: Vooraf aanmelden. Er kunnen maximaal 20 kinderen mee. Trek je oudste kle ren aan. En trek geen laarzen maar schoenen aan als het kan. Laarzen blijven makkelijk steken! Neem droge kleren mee, een plastic tas voor je vuile kleren en een handdoek. Bij erg slecht weer gaat het niet door. Bij twijfel 's ochtends nog even bellen. Zondag 17 september: Spinnen Spinnen zijn prachtige diertjes. Er zijn heel veel verschillende van met soms prachtige kleuren. Niet alle spinnen maken een web. Door goed te kijken, kun je een heleboel leren over spinnen. Ga je mee op zoek naar deze geheimzinnige diertjes? Tijd: 10.00u tot 12.00u Plaats: Braakman Zuid. Rijdend over de grote weg richting Biervliet, sla je net voorbij camping de Baakman linksaf (er staat hier een bord 'Braakman Zuid'). Je rijdt nu in de Span- jaardsweg. Na ongeveer 500 m kun je links een doodlopend pad in. Aan het eind van dit pad bij het bos, verzamelen we. Contact: Marjon Spruyt, 0114-314280 Let op: Vooraf aanmelden. Zondag 22 oktober: Paddestoelen Wel eens haddenstoelenpuisjes gezien? O sorry, ik bedoel paddenstoelenhuisjes. Nee? Dan moetje zeker mee. Ze zijn er in allerlei vormen, maten en kleuren. Ik ben benieuwd of er ook echt padden op die stoelen zitten. Tijd: 19.00u tot 20.300u Plaats: Clingse bos. We verzamelen op de parking aan de Molenstraat, vlak voor je Clinge binnenrijdt aan de rechterkant. Contact: Marjon Spruyt, 0114-314280 Meenemen: Klein spiegeltje, loepje Let op: Vooraf aanmelden. Ook andere organisaties zoals Staatsbosbeheer en het Zeeuwse Land schap organiseren regelmatige natuurexcursies in onze omgeving. Vraag de gratis brochure aan met een volledig overzicht: Natuur&Zo, 0115-649520 www. na tuurenzo. nl 5

de Steltkluut | 2006 | | pagina 5