-IP1 PROGRAMMA VLAAMSE GAAIEN Voor onze jeugdleden vanaf 12 jaar Vrijdag 23 februari Spelen en werken in het Gaaienbos Jeugdgroep de Stekkertjes komen eens een kijkje nemen in het Gaaienbos. Ze komen meehel pen en vooral ook spelen. Het leukste is als de Gaaien de Stekkertjes helpen bij het werk en uit leg geven over het bos en de plannen. Tegelijk is dit een mooie manier om elkaar te leren ken nen. Want heel wat Stekkertjes komen uiteindelijk bij de Gaaien terecht. Zie voor meer gegevens bij de Stekkertjes, pagina 5. Vrijdagavond 2 maart Uilenballen en pannenkoeken We gaan deze avond niet alleen uilenballen pluizen maar vooral ook de schedeltjes op naam brengen. Verder willen we eens nadenken over het komend seizoen. Wat doen we met het jeugd weekend en het zomerkamp? Tijd: 19.00u (de pannenkoekenbakkers een uur eerder) tot 21,30u Plaats: Walstraat 7 Terneuzen Contact: Sander van der Veeken 0114-315396 Meenemen: Benodigdheden voor de pannekoeken. Wie doet dit? Let op: Vooraf aanmelden. We zoeken nog 2 mensen die willen helpen bij het pannenkoekenbakken. Zaterdag 10 maart Werken in het Gaaienbos te Axel Een gezamenlijke werkdag van de knotgroep en de Gaaien op Smidsschorre. Graafmachines hebben hun werk gedaan. Het is nu weer aan ons om de inrichting verder vorm te geven. Tijd: 9.OOu vertrek vanuit Terneuzen Plaats: Smidsschorre Axel Contact: Lucien Calle 0115-617 416 oflucalle@zeelandnet.nl Of: Sander van der Veeken 0114-315396 of sanderveeken@zeelandnet.nl Meenemen: Eten en drinken, werkkleding, werkhandschoenen. Let op: Vooraf aanmelden! Vrijdag 20 april Amfibiemonitoring Ook dit jaar worden de fuiken weer in de drinkputten gezet om salamanders boven water te tove ren. We gaan kijken wat de poelen in het Vennebos ons te bieden hebben. Luciën Calle zal ons wat vertellen en wat laten zien van verschillende soorten amfibieën en andere watermonsters. Tijd: 19.OOu verzamelen Plaats: Vennebos, Koewacht Contact: Sander van der Veeken 0114-315396 of sanderveeken@zeelandnet.nl Meenemen: schrijfgerei, laarzen. Let op: Vooraf aanmelden! 6

de Steltkluut | 2007 | | pagina 6