maakt door voor de naam Buizerdtrofee te kiezen. Wist je trouwens dat een paar van die fanatieke roofvogeljongens van achter de struiken met hun kijker naar die meiden lagen te gluren". Zodra Allesom er op wordt gewe zen dat er in de wijde omgeving geen struik meer is te bekennen, verbetert hij zich snel "O ja nu herinner ik me het me weer, ze zaten met zijn tweeën in een auto, ik herkende ze nog. Het waren Ko Smelleken en Willy Ade laar. Waren er toch nog roofvogels aanwezig", grapt Allesom. Er zijn plannen om in de toekomst ook een mannentoernooi te organiseren. "Het bestuur heeft al contact gehad met de Rotterdamse toernooidirecteur Rikkie Kraai. Er zijn kansen, maar er zal nog heel wat water door de Schel de gaan voor het zover is, maar met die aan staande verdieping mag dat geen probleem zijn", aldus een goed gemutste Allesom. Ook in de omgeving is het toernooi goed ont vangen. Eigenaar Hein Kastelein van Café de Bontekoe heeft in jaren niet zo'n omzet ge haald. Alleen jammer dat die vandalen 's nachts met dat kruisbeeld hebben gesleept. Gelukkig dat de gemeente het de andere dag al weer heeft teruggezet. Ik heb het sterke vermoeden dat het om randstedelingen ging. Ik hoorde 's-nachts iemand zoiets roepen van "Ik gaat dat kruisbeeld meenemen Remco". Da's geen taal van hierzunne! In de randstad denken ze er misschien anders over, maar wij Koewachtenaren vinden dat je van iets dat er al jaren is met je fikken moet afblij- ven"moppert Kastelijn. Buurman Eddy Mathis- se, hoort het aan en loopt hoofdschuddend weg. Ik loop hem achterna en vraag waarom. "Dat met je fikken afblijven van iets wat er al jaren is, geldt kennelijk niet voor die forten. Ze hebben ze vreselijk verpest, degene die dat verzonnen heeft moesten ze O nee laat ik dat maar niet zeggen, want anders staat het morgen in de krant. 6

de Steltkluut | 2007 | | pagina 18