PROGRAMMA 't STEKKERTJE Voor onze jeugdleden van 6 tot 12 jaar Zomerkamp Datum: Zaterdag 9 en zondag 10 juni Tijd: 19.00 uur Plaats: Vennepad te Koewacht, doodlopend zijwegje van de Emmabaan Organisatie: 't Stekkertje voor kinderen van 6 tot 12 jaar Contact: Marjon Spruijt0114-314280 ofmarjons@hetnet.nl Anja van der Giessen, 0115-617524 of vinkegiessen@hetnet.nl Bijzonderheden: meenemen tent, luchtbed, pomp, slaapzak, laarzen, zaklamp,warme kleding, eten en drinken voor de volgende ochtend: er staan veel brandnetels, dus lange broeken mee. Vooraf aanmelden: er kunnen maximaal 20 kinderen mee Ook dit jaar gaan we weer op zoek naar muizen, vleermuizen en alles dat kriebelt en kruipt. Bang in het donker? Blijf dan maar thuis, want we gaan er juist 's nachts op uit. Juist dan zijnde dieren die we zoeken wakker. We verblijven deze keer in een heel bijzonder bos bij Koewacht. PROGRAMMA VLAAMSE GAAIEN Voor onze jeugdleden vanaf 12 jaar Zondag 17 juni: Vlinders en libellen Deze keer neemt Elias de Bree ons mee naar een bijzondere vlinder en libellenplek in Zeeuws- Vlaanderen. We gaan verschillende soorten vangen en leren herkennen, dus neem je vlindernet en loeppot mee. We nemen ook een kijkje bij de pas geschoonde poel in het Gaaien bos. Ook nieuwsgierig naar wat daar zit? Tot de 17e dan. Tijd: 11.00u tot 13.00u Plaats: Smidsschorre, Axel. Verzamelen op de parkeerplaats aan de Kinderdijk. Contact: Sander van der Veeken 0114-315396 ofsanderveeken@zeelandnet.nl Meenemen: vlindernet, loeppot, veldgids vlinders en /of libellen Let op: Vooraf aanmelden Maandag 13 tot en met 17 augustus: Zomerkamp Vorig jaar was het kamp in Driebergen-Rijsenberg zeer geslaagd. Het was een prachtige locatie en we waren met een behoorlijke groep. Waar gaan we dit jaar heen? Jullie mogen het zeggen. Tijd en plaats: Wordt nog bekend gemaakt. Alle Gaaien ontvangen een brief. Contact: Sander van der Veeken 0114-315396 ofsanderveeken@zeelandnet.nl Meenemen: tent, slaapspullen, stoeltje, bord, bekeren bestek, vlindernet, loeppot, veldgid- sen, schrijfspullen, zaklamp, wcpapier, zwemspullen, warme kleren voor 's avonds en 's nachts, korte broek, werkkleding, wandelschoenen, werkhandschoenen, muziekinstrument, theedoek, en wat je verder nodig denkt te hebben. Let op: Vooraf aanmelden

de Steltkluut | 2007 | | pagina 6