Natuurwerkdag zaterdag 3 november. Zaterdag 15 december: werken in het landschap Tijd: 9.00u verzamelen, 9.45u op locatie. Plaats: Wordt bekend gemaakt bij aanmelden. Contact: Lucien Calle 0115-617 416 of lucalle@zeelandnet.nl Meenemen: Eten en drinken, werkkleding, werkhandschoenen. Let op: Vooraf aanmelden Zaterdag 29 december: werken in het landschap De oliebollen tijd is weer aangebroken. Tijd om voor de laatste keer van het jaar aan de slag te gaan. Tijd: 9.00u verzamelen, 9.45u op locatie. Plaats: Wordt bekend gemaakt bij aanmelden. Contact: Lucien Calle 0115-617 416 of lucalle@zeelandnet.nl Meenemen: Eten en drinken, werkkleding, werkhandschoenen. Let op: Vooraf aanmelden Op zaterdag 3 november vindt in heel Nederland de natuurwerkdag weer plaats. Het is tevens de eerste werkdag van de knotwerkgroepen. In Zeeland zijn er wel ruim 15 werklocaties, waarbij er veel verschillende soorten werkzaamheden in de natuur worden aangepakt. De bedoeling van de natuurwerkdag is dat iedereen die daar zin in heeft, eens een dagje in de natuur mee kan wer ken. Daarnaast worden er op veel plaatsen nog allerlei extra activiteiten, zoals excursies georga niseerd. Dus heeft u een dagje vrij, kom dan, liefst met kinderen, ouders of vriendjes en doe een dagje mee! Dit jaar zijn er in Oost Zeeuws-Vlaanderen 3 locaties waar u welkom bent om te helpen met klus sen in de natuur: Bos Tragel Clinge In het bos is al flink wat gewerkt. De voorgaande jaren is er al veel dunwerk uitgevoerd. Maar het bos kan nog heel wat mooier worden. Door wat ruimte te maken voor natuurlijke bloemranden, kleine open plekjes en inheemse bomen en struiken, wordt het bos niet alleen veel mooier, maar profiteert ook de natuur daarvan. Er is hier dus voldoende zaag en knipwerk. Naast de cliënten van Stichting Tragel en begeleiders, worden hier ook belangstellenden welkom geheten. Het is een mooie gelegenheid voor personeel, ouders, familie om op een andere manier kennis te ma ken met cliënten van de Stichting Tragel. Let op, in tegenstelling met de andere locatie wordt hier op vrijdag ipv zaterdag gewerkt. Pauzes worden gehouden in de plantenkas van Tragel. Plaats: Plantenkas van Tragel, Sterredreef, Clinge Tijd 10:00 tot 15:00 uur Bos Het Jagertje Hulst Deze locatie is nieuw voor de Natuurwerkdag. Het is een mooi oud bos, met veel fraaie monu- 6

de Steltkluut | 2007 | | pagina 8