4 Uitnodiging Najaarsvergadering Zaterdag 2 februari: Diehard-Day We gaan weer aan de slag in het Gaaienbos. Er rijdt een busje van Terneuzen naar Axel. Wie nee wil rijden kan naar Elias bellen (06-10478851) rijd: 10.30u - 15.30u (verzamelen op de parking van het kunstbos) ^laats: Gaaienbos te Smitschorre Contact: Bas van der Maas 06-30508784 (Basckum@hotmaii.com) Meenemen: werkkleding, schoenen die vuil mogen worden en lunchpakket. Datum: Maandag 17 december Tijd: 19.30 uur Plaats: Cultureel centrum de Halle, Axel Agenda: Welkom Mededelingen Begroting 2008 Verslagen werkgroepen over 2007 Rondvraag Pauze Napauze: Voor en door de leden Na de pauze willen we leden uitnodigen om een eigen presentatie te verzorgen. Dit kan gaan over zaken waar de werkgroepen mee bezig zijn geweest, of gewoon mooie plaatjes, onderzoek- jes, iets waaraan u zich buitengewoon aan heeft gestoord, of wat u juist erg heeft geboeid. We willen u daarbij vragen om wat flexibel om te kunnen gaan met de lengte van de praatjes, zodat bij veel aanmeldingen iedereen aan toch de beurt komt. Eén spreker heeft zich al aange meld, onze Joop Rijnders, die ons ongetwijfeld weer zal trakteren op zijn schitterende dia's en onnavolgbare verhalen. Wie volgt? in verband met de planning, svp liefst ruim van tevoren even aanmelden bij Adri Paauwe Wij zorgen voor beamer, laptop en een scherm. Een dia projector hebben we niet paraat, in dat geval zelf meenemen of even contact opnemen. Zie voor al onze activiteiten ook: www.steltkluut.nl

de Steltkluut | 2007 | | pagina 7