A PROGRAMMA't STEKKERTJE Voor onze jeugdleden van 6 tot 12 jaar Zaterdag 16 februari: Tour de Gans Weet jij het verschil tussen een kol en een grauwe gans? Lijkt een vrouwtjes slobeend op een mannetje? Hoe tel je een grote groep ganzen? Weet jij het antwoord op deze vragen of wil je het juist weten ga dan mee op deze wintermiddag. We gaan met auto's naar plaatsen waar vaak ver schillende soorten ganzen en eenden te vinden zijn. Tijd: 13.00u-15.00u Plaats: Verzamelen op de parkeerplaats van camping de Vogel bij Hengstdijk. Contact: Marjon Spruijt 0114-314280 of marjons@hetnet.nl Meenemen: Verrekijker, warme kleren, muts en handschoenen, vogelboekje Let op: Geef je op tijd op zodat we kunnen zorgen voor voldoende auto's. Zaterdag 9 maart: Van schaap tot wol Het is lente! De schapen op deze boerderij hebben misschien wel lammetjes. Met de wol die de schapen hebben gegeven gaan we vilten. Het lijkt bijna een feestje! Ga je mee? Tijd: 13.00-16.00u Plaats: Wolboerderij, Het Zand 61, Koewacht Contact: Anja van der Giessen, 0115-617524 ofvinkegiessen@hetnet.nl Meenemen: 5,- en kleren die een beetje vies mogen worden. Bijzonderheden: deze keer zijn er kosten aan verbonden 5 euro. Trek kleren aan die een beetje vies mogen worden. Let op: Vooraf aanmelden. Er kunnen maximaal 20 kinderen meedoen. Zondag 27 april: Haaientanden en bijzondere schelpen Langs het strand bij Nieuwvliet kun je heel bijzondere dingen vinden. Schelpen van heel lang geleden, haaientanden en nog veel meer andere fossielen. Als je weet waar je op moet letten, vind je ze snel. We moeten wel een beetje graven. Dus neem je schep mee! Tijd: 14.00u - 16.00u. (Vertrek om 13.00u uit Terneuzen). Plaats: Parkeerplaatsje bij de radartoren bij Nieuwvliet-Bad Contact: Anja van der Giessen, 0115-617524 of vinkegiessen@hetnet.nl Meenemen: Emmertje, schep, handdoek, laarzen, warme jas. Let op: Vooraf aanmelden. Zie voor al onze activiteiten ook: www. s teltklu ut.nl 5

de Steltkluut | 2008 | | pagina 5