Water Natuurlijk WATERSCHAPSVERKIEZING 13 tot en met 25 november 2008 houdt het Waterschap Zeeuws-Vlaanderen verkiezingen voor een nieuw waterschapsbestuur. Natuurbeschermingsvereniging de Steltkluut doet u een sugges tie: Lijst 1, Water Natuurlijk Lijsttrekker voor Water Natuurlijk: Hans van Hage WATER NATUURLIJK staat voor Veiliger, aantrekkelijk, gezond en betaalbaar wonen, werken en recreëren in Zeeuws Vlaanderen. Veiligheid: robuuste waterkeringen met veiligheid voor op, maar wel met reservering van brede ge bieden i.v.m. de komende zeespiegelstijging. **dijken, wateren en wegen moeten voor vele jaren in goede staat blijven, natuurlijkheid en recreatief medegebruik zijn daarbij tevens uitgangspunt. Aantrekkelijker: natuurlijke oevers, dijken en kreken die een verbinding vormen tussen Vlaanderen en de Westerschelde. Oude land schapstypen (polders) worden daarbij geres pecteerd. variatie moet de aantrekkingskracht zijn van ons Zeeuws-Vlaamse landschap voor recreanten en bewoners. Water Natuurlijk vindt het belangrijk dat historische dijken natuurstenen zeesluizen muraltmuurtjes, grenspalen en monumentale bomen behou den blijven en versterkt worden. Als ook on verharde wegen en paden, wandelpaden, aanleg van vrijliggende fietspaden, aanleg van visplaatsen en een ecologisch beheer van dijken, oevers, bermen en beplanting Gezond: schoon water om te recreëren Betaalbaar water: door nauwere samenwer king met andere beheerders worden kosten bespaard, zodat uw waterschapsbijdrage effi ciënter zal worden besteed.

de Steltkluut | 2008 | | pagina 4