*9. Zondag 27 september: Saeftinghe Heb jij ook weer zin om lekker door de modder te ploeteren en wedstrijdje te doen wie het meest vies kan worden? Doe oude kleren aan want vies word je zeker. Dit keer gaan we ook weer visjes en krabben vangen met een speciaal net. Neem droge kleren mee voor na de tocht Tijd: Plaats: Contact: Meenemen: Let op: 14 - 16 u Verzamelen bij het bezoekerscentrum Saeftinghe te Emmadorp. Opgeven bij Jos iosdekreek@kpnplanet.nl of 0114 - 672415 Trek oude kleren aan met evt. zwemkleding er onder en oude schoenen die goed dicht kunnen. Laarzen of te grote schoenen blijven te gemak kelijk in de modder vast zitten. Neem droge kleren, handdoek en een grote tas voor de vieze kleren mee. Bij erg slecht weer gaat het niet door. Vooraf aanmelden. Er kunnen max. 20 kinderen mee. Zondag 18 oktober: Herfstbos Op verzoek van ons stekkertjeslid Myrna gaan we vandaag eens kijken wat er in okto ber allemaal in het bos te vinden is. Misschien zijn er ai veel paddenstoelen of al veel zaden die je mee wilt nemen voor een herfsttafel. Tijd: Plaats: Contact: Meenemen: Let op: 10.30- 12.30 u Parkeerplaats bij het Clingsebos aan de Molenstraat Opgeven bij Irene l.Neissen@kpnplanet.nl of 0115 - 561102 Een tas om gevonden "herfstschatten" in mee te nemen, en als je het hebt een loep en een spiegeltje om paddenstoelen aan de onderkant te bekijken. Vooraf aanmelden. Er kunnen max. 20 kinderen mee. Zaterdag 7 november: Natuurwerkdag In november hebben we uiteraard de natuurwerkdag. Dit jaar is de opzet veranderd. De Stekkertjes werken van 10 tot 12 u onder de vaste begeleiding. Daarna worden de kinderen door de ouders opgehaald en kunnen als ze dat willen onder begeleiding van de ouders nog mee doen aan het middagprogramma. Er is dan geen begeleiding vanuit het Stekkertje meer! Tijd: 10 - 12 u Plaats: Volgt nog Contact: Opgeven bij Anja: vinkeqiessen@hetnet.nl of 0115-617524 Meenemen: Warme (werk)kleren en handschoenen Let op: Vooraf aanmelden. Er kunnen max. 20 kinderen mee. 15

de Steltkluut | 2008 | | pagina 17