Programma Vlaamse Gaaien Voor onze jeugdleden vanaf 12 jaar Juli Vrijdag 17 t/m zondag 19 juli: kamp Wildelanden. We gaan een weekendje naar de Wildelanden. Hier zullen we verschillende excursies organise ren en een aantal werkzaamheden verrichten. Natuurlijk zijn er nog een heleboel andere prachti ge dingen in de natuur te zien. Wie weet zien we wel een Zwarte specht, levendbarende hagedis of vuurvliegjes Vertrek in Terneuzen:Vrijdag om 18.00u Plaats: Begeleiding: Contact: Meenemen: Let op: Wildelanden, Ellestraat Gaaien Bas van der Maas 06-30508784 (Basckum@hotmail.com) Vogelgids, zwemkleding, schone kleren, handdoek, verrekijker, lunchpakket, tent, luchtbed, identiteitskaart, zorgverzekeringspasje, evt. medicatie, slaapzak, stoeltje en iets om jezelf 's avonds te vermaken. Aanmelden voor 7 juli. Augustus Zaterdag 1 augustus: vind alles watje maar kan: Bodemdieren We gaan kijken wat er zich allemaal in deze tijd van het jaar in het Gaaienbos verschuilt. Deze dag richten we ons specifiek op de insecten, zowel de bodemlevers als de vliegers. Er schijnt van alles te kruipen en kriebelen onder onze voeten (zeker als je zweetvoeten hebt). Tijd: 10.30u - 15.30u (verzamelen op de parking van het kunstbos) Plaats: Gaaienbos te Smitsschorre Begeleiding: Gaaien Contact: Bas van der Maas 06-10755586 (Basckum@hotmail.com) Meenemen: Lunchpakket, insectengids, bak, loeppotje, loep Zaterdag 8 tot 15 augustus Zomerkamp De exacte plaats is nog niet bekend. Het wordt weer een combinatie van klussen doen en eigen activiteiten. We zoeken nog een leuke omgeving. Weet jij een interessante plek waar we kunne werken, recreëren en excursies doen? Laat het even weten. Vertrek in Terneuzen:11u Plaats Veluwe Begeleiding: Gaaien Contact Bas van der Maas, 06-10755586 (Basckum@hotmail.com) Meenemen identiteitskaart, zorg verzekeringspasje, evt. medicatie, slaapzak, tent, luchtbed, stoeltje en iets om jezelf 's avonds te vermaken.

de Steltkluut | 2009 | | pagina 6