ACTIVITEITEN DE STEKKERTJES Maandag 28 december: Winterknotten! Tijd: 13-15u. Waar: Graafjansdijk B175, Westdorpe. Onze laatste bijeenkomst alweer van dit jaar. We mogen weer lekker zagen en knippen. Hard werken om al dat kersteten en snoep te verteren en om het lekker warm te krijgen. Bij de familie Pladdet is het altijd gezellig. Zij zorgen voor iets lekkers te eten en te drinken. Aanmelden: josvandekreek@kpnplanet.nl of 0114-672415. Vrijdag 22 januari: zwaluwnestkastjes maken. Tijd: 19-21u. Waar: Walstraat 7 in Terneuzen. Meenemen: een plamuurmesje en een hamer. De huiszwaluw huurt meestal een kamer onder de dakgoot. De boerenzwaluw kam peert het liefst bij de boer in de stal. Zwaluwen kunnen van die mooie huisjes maken. Lou van Fraeyenhove heeft dat goed afgekeken en een ontwerpplan gemaakt zodat wij die huisjes na kunnen maken. Heb je thuis een goed plekje voor het nestkastje dan hang je 'm daar op. Heb je dat niet dan weten wij nog een hele goede plaats waar we 'zwerf-zwaluwen blij kunnen maken! Kom dus helpen bouwen. Aanmelden: vinkegiessen@hetnet.nl enjeugdwerkgroep@steltkluut.nl Graag voor 17 januari, dan kan ik voor voldoende materiaal zorgen. Zondag 28 februari provinciaal natuurpark Zwin Tijd 12.30 verzamelen bij het busstation WST in Terneuzen. Om 16.30 zijn we daar terug. Kosten 3,20 entrée) Midden in de winter en dan ooievaars zien Ja dat kan want vandaag gaan we naar het natuurpark Zwin. We zullen daar vogels in kooien zien maar gelukkig zitten er ook genoeg vogels die vrij rond vliegen en wilde vogels in het schor. Kleed je warm aan (zelfs handschoenen/muts niet vergeten) want het is aan de kust en daar kan het vooral ook door de wind erg koud zijn.

de Steltkluut | 2009 | | pagina 15