EuroBirdMich a 2 CQ Langs deze weg wil ik u uitnodigen om actief mee te komen doen aan de Birdwatch 2010 op zaterdag 2 oktober. Op deze dag worden in heel Nederland maar ook daarbuiten ge lijktijdig vogels geteld. Ook de Vogelwerk groep van de Steltkluut doet daar dit jaar weer aan mee. ledereen, jong en oud, is van harte welkom. Kennis van vogels is niet noodzakelijk. Op elke post zal een ervaren vogelaar aanwezig zijn die u het een en ander kan vertellen. We starten rond 7.30 tot on geveer 12.00 uur. Als er veel beweging van vogels is, gaan we nog wat langer door. Op 2 oktober wordt er geteld op 3 locaties. 1. Kijkhut Land van Saeftinghe Contactpersoon Walter van Kerkhoven 2. 't Hellegat (bij gemaal Kampen) Mocht u geïnteresseerd zijn, dan vinden we het prettig als u vooraf via een email aan geeft dat u komt en op welke locatie dat zal zijn. Wilt u meer informatie over deze dag dan kunt u een van de contactpersonen benaderen voor meer inlichtingen. Als u komt, is het verstandig wat eten en drinken mee te nemen, evenals een kijker en warme kleding. Op de dijk kan het frisjes zijn, zeker als er veel wind staat. De Vogelbescherming maakt van de resul taten van het evenement een rapport. Deze rapporten zijn op de site van de telpost http://telpostmargarethapolder.jouwweb.nl in te zien. De verslagen van 2004 tot en met 2009 zijn daar elektronisch beschikbaar. Klik op de Informatie en daarna op Birdwatch. Alle overige telresultaten kunt u raadplegen via www.trektellen.nl of via http://telpostmar- garethapolder.jouwweb.nl onder Tellingen. ontactpersoon Huub Bun Telpost Margarethapolder ussenTerneuzen en Griete.) Contactpersoon Bert van Broekhoven BirdLife Campaign

de Steltkluut | 2010 | | pagina 15