Doet u ook mee aan de Nationale Tuinvogeltelling 2013? X Uitnodiging Najaarsvergadering Tuwvögeltetlw^ 2013 Vogelbescherming Op 19 en 20 januari 2013 organiseert Vogel bescherming Nederland in samenwerking met SOVON deze telling voor de 10e keer. Ze doen dit om inzicht te krijgen in welke vogels er zoal in Nederland overwinteren en om een indicatie te krijgen van de aantallen. Het is laagdrempelig en iedereen kan er aan meedoen. Lijkt het u iets doe dan gezellig mee, want het is leuk. Zie voor het telformulier, teltips, resultaten van voorgaande jaren, info over de verschillende vogels die u in uw tuin kunt tegenkomen en voedertips de site van de Vogelbescherming via de link http://www.tuinvogeltelling.nl. Datum: Dinsdag 18 december Tijd: 19.30 uur Plaats: Cultureel centrum de Halle, Axel Tijdens deze vergadering wordt de nieuwe website van De Steltkluut gepresenteerd en wordt een kleine aanpassing van de statuten voorgesteld. Wie de aanpassing op voorhand wil inzien, kan dat melden op lucalle@zee- landnet.nl, en krijgt dan per mail de tekst toegestuurd. Na de Pauze geeft Henk Castelijns een tweetal presentaties, een over de prooidierkeuze van de slechtvalken die op de watertoren van Axel nestelen, en één over het bruine kiekendieven onderzoek dat door de vogel werkgroep wordt uitgevoerd. Agenda: Welkom Mededelingen Begroting 2013 Verslagen werkgroepen over 2012 Aanpassing van de statuten Bestuursverkiezing, Pepijn Calle stelt zich verkiesbaar Rondvraag Presentatie van der nieuwe website, door Bas de Maat Pauze Twee lezingen over roofvogels door Henk Castelijns 2012/13 A NEDERLAND A TELFQRMUL1ER RESULTATEN IUINVGGËLS VOEOERTIPS n REACTIES P P O) in P

de Steltkluut | 2012 | | pagina 3