Meelopers en meedenkers gezocht! Het lijkt Bram Vroegindeweij een leuk idee om, net zoals de vogelwerkgroep wel eens doet, uitstapjes te organiseren. Een natuurwande ling, beleef het mee. Alle leden met gezinsleden zijn welkom. Hoe zie je dat voor je Bram? "Ik er denk bijvoorbeeld aan om in het voorjaar een dagje Tien Gemeten te doen met een overtocht per pontje over het Haringvliet naar dit natuureiland. Organisatorisch moet zoiets best mogelijk zijn. Met auto's er naar toe, met een rugzak met eten, water en fruit, lekker wandelen over dit prachtige natuur eiland. Voor elk wat wils; mooie natuur, van alles te beleven, vogels in overvloed, prachtige planten, vergezichten, vlinders, libellen, stukje historie in het landbouwmuseum, etc. Op het eiland kun je opsplitsen in kleine groepjes en afspreken wie waar wil gaan wandelen, meerdere routes zijn mogelijk. Je kunt er ver volgens na de wandeling ook nog even een kopje koffie nuttigen en eventueel ook nog wat eten. De kosten zullen zeker meevallen!" Dit is maar één idee. Bram wil graag van leden van de Steltkluut horen wat hun ideeën zijn vooreen natuurwandeling. Wat vindt u interes sante locaties om te bezoeken met een groep? Zijn er voorkeuren voor bepaalde data? We kunnen misschien het beste beginnen met een plek in de buurt. Wie wil meedenken en meedoen: stuur een mail naar Bram. Hij verzamelt de ideeën en wil graag het nodige regelen! Het mailadres van Bram is: vroegtol@zeelandnet.nl. Rob Kregting

de Steltkluut | 2015 | | pagina 3