Korte berichten In het vorige nummer stond te lezen dat Bas de Maat de rol van Elisabeth tijdelijk zou overnemen, dat is dus niet nodig. Wel heeft Bas besloten zich aan te sluiten bij de redactie. Hij zal zich vooral bezighouden met het verzamelen en samenvoegen van alle artikelen en foto's en deze uiteindelijk aanleveren aan de vormgever. Daarnaast zal hij ook nog hier en daar wat redigeer- werk verrichten. De Steltkluut blijft, zoals u gewend bent, 4 keer per jaar ver schijnen. Het Stekkertje blijft onderdeel vormen van het blad, echter is het vanaf nu niet meer nodig om het blad halverwege om te draaien. Wat verder is veranderd qua inhoud is de waar nemingen rubriek, door het gebruik van waarneming.nl is deze min of meer overbodig geworden. Alle waarnemingen zijn te vinden op www.steltkluut.waarneming.nl. Vanaf nu zullen enkele bijzondere soorten worden uitgelicht. De redactie van de Steltkluut bestaat vanaf nu uit Sandra Dobbelaar, Luciën Calle, Bert van Broekhoven, Cathy Maas, Rob Kregting en Bas de Maat. ledereen blijft doen wat die deed en Bas zal hier en daar wat ondersteunen. Lijkt het u leuk om ook deel uit te maken van de redactie en mee te denken over de inhoud van ons blad dan horen wij dat graag! Wij wensen u veel leesplezier, heeft u op- en aanmerkingen of vragen over deze "nieuwe Steltkluut" dan horen wij ook dat ui teraard graag. U kunt contact met ons opnemen via redactie@ steltkluut.nl Van: Bas de Maat Vanaf dit nummer verschijnt De Steltkluut in een geheel nieuw jasje. Zoals u in het vorige nummer heeft kunnen lezen is Elisa beth Hoek na 6 jaar gestopt met de opmaak van ons blad. Wij willen haar langs deze weg nogmaals hartelijk bedanken voor alle tijd en moeite die ze hierin heeft gestoken. Pieters Media - het bedrijf dat de druk van ons blad verzorgt - heeft ons een aanbod gedaan om de lay-out te verzorgen. Hiervan hebben wij gebruik gemaakt. Met ingang van dit nummer zullen zij dus behalve de productie ook de opmaak verzorgen. Na de viering van het 60 jarig bestaan is het tijd om vooruit te kijken. Op de voorjaarsvergadering is al aangekondigd, dat we een nieuw beleidsplan willen maken. We willen vooruit kijken tot 2025. Hoe moeten we als na tuurbeschermingsvereniging verder? Wat zijn de wensen en ideeën van de leden? Hoe vertalen we dat in beleidsdoelen? Op welke wijze gaan we dat doen? Vanaf september willen we in een paar gespreksavonden een en ander bespreken. Wie wil meedenken en -praten kan zich nu al aanmelden via voorzitter@steltkluut.nl Adri Paauwe voorzitter

de Steltkluut | 2016 | | pagina 4