VERSCHOORE VERREKIJKER Korte berichten a svergaderïng dinsdag löapi' LANGE LENZEN DAG O 7 Op dinsdagavond 18 april houden we een ledenvergadering in het Steltkluut clublokaal, Edvard 113,4536 ES Terneuzen. Aanvang: 19.30 uur, zaal open om 19.00 uur. U bent van harte welkom. Agenda: Opening Mededelingen Verslag vorige ledenvergadering Jaarrekening Verslag kascommissie Rondvraag Pauze Na de pauze zijn er twee informatieve presentaties: Pepijn Calle vertelt over het Visatlas project in Zeeland. Na vier jaren is het veldwerk afgerond en kan begonnen worden met het schrijfwerk. Er zijn ruim 165 soorten in Zeeland vastgesteld en van iedere soort zijn er nu verspreidingskaartjes gemaakt. Er zijn veel nieuwe dingen ontdekt maar er blijven ook voor de toekomst nog genoeg vragen te beantwoorden... Lucien Calle vertelt over het project Meer natuur voor pittig fruit. In dit door Landschapsbeheer Zeeland uitgevoerd project wordt geprobeerd de levensomstandigheden van de natuurlijke bestuivers in de fruitteelt te verbeteren. Het gaat dan vooral om inheemse bijen en zweefvliegen. Mogelijk heeft u ook nog een korte presentatie, of iets te melden. Geef dat dan svp tijdig door aan info@steltkluut.nl. Advertentie Verschoore organiseert zondag 2 april 2017 van 10:00 tot 16:00, in samenwerking met Het Zeeuwse Landschap, de Verschoore Verrekijker en Lange lenzendag. Tijdens deze gezellige dag in het prachtige Verdronken Land van Saefting- he leer je alles over verrekijkers, telescopen en lange lenzen. Bij de testopstelling vind je een diver siteit aan kijkers, telescopen en lenzen en krijg je deskundig advies van de aanwezige vertegenwoor digers. Dankzij hun kennis en advies leer je welke verrekijker of lens perfect bij jouw wensen en gebruik past. Heb je jouw favoriet gevonden? Dan neem je de nieuwe verrekijker of lens tegen een aantrekke- l/H V lijke prijs direct mee naar huis! Kun je niet wach ten om je nieuwe kijker of lens te gebruiken? Dan maak je voor slechts 7,50 een wan- deling door de slikken en schorren van Het Verdronken Land van Saeftinghe. Ook zonder verrekijker en lens is een wandeling door dit bijzondere natuurgebied zeer de moeite waard. De wandeling wordt begeleid door een gids van het bezoekerscentrum en duurt ongeveer een uur. Meld je aan door je persoonsgegevens te mailen naar: administratie@ verschoore.nl Vermeld in je mail met hoeveel personen je komt en wie er graag een wandeling met de gids maakt. Na aanmelding ontvang je een routebe schrijving en een voucher voor een gratis kop koffie of thee met een heerlijke Zeeuwse Bolus.

de Steltkluut | 2017 | | pagina 17