Verrossingsuiondeling door hek Conisvliekbos Stekkertjes zwaaien marjon uit Verrassingswandeling Door: Hanneke Smulders Zondag 27 november gingen de Stekkertjes op ver kenning in het Canisvlietbos bij Westdorpe. De eerste opdracht, om zoveel mogelijk verschillende blaadjes te verzamelen, was in dit seizoen een makkie. In een mum van tijd meer dan tien verschillende soorten: anders van kleur en of anders van vorm. Ook de speurtocht naar dingen die NIET in een bos thuis horen rondden de Stekkertjes vlot af: een roze kleerhanger, een knalgroene Granny Smith, een ge droogd bosje munt en zo meer. Allemaal teruggevonden. Volop paddenstoelen en schimmels gezien, in alle kleuren en formaten, van grote elfenbankjes tot tere gewei- zwammetjes en een purper gekleurde russula. Diverse holletjes en holen gezien waar de dieren zich voor de winter lekker in konden terugtrekken. Mick duikt een hol in om bij de konijnen op de thee te gaan. Bij de Ca- nisvlietkreek zagen we aalscholvers en Canadese ganzen. Al met al een geslaagde herfstwandeling. Door: Anja van der Giessen en Hanneke Smulders Na 15 jaar enthousiaste begeleiding van de Stekkertjes heeft Marjon Spruijt eind 2016 besloten om zich op an dere vrijwilligersactiviteiten te gaan richten. Verdrietig hebben de Stekkertjes afscheid genomen van Marjon. Zij vertelde altijd allerlei leuke weetjes en had volop aandacht had voor ieders verhaal. Voor ons, collega-begeleiders, was Marjon een inspirerende vriendin vol leuke ideeën voor de kinderen. Daarom, heel hartelijk dank voor de fijne samenwerking £7 'tstekkertjelente2017

de Steltkluut | 2017 | | pagina 26