Contributie 201 Nieuw in 2018 - Steltkluut praatcafé ;v richten o y li Bij deze verzoeken we u om de contributie voor 2018 over te maken. Er worden om kosten te sparen geen acceptgiro's meer gestuurd. De minimum-contributie voor 2018 bedraagt 25 Euro. Een hoger bedrag is welkom. Graag voor 1 februari 2018 betalen via rekeningnummer: IBAN: NL81 RABO 0136605540 Bic: RABONL2U t.n.v. Natuurbeschermingsvereniging De Steltkluut Vermeld s.v.p. ook even namens wie de contributie bedoeld is. De naam van het lid komt immers niet altijd overeen met de naam van de rekeninghouder. Dat voorkomt ons een hoop puzzelwerk. Begin 2018 starten we met iets nieuws: Het Steltkluutpraatcafé. Met superkorte lezingen van ongeveer 5 minuten over zeer gevarieerde natuuronderwerpen. Deze keer geen echte vergaderingen maar de natuuronderwerpen zelf die ons allemaal in beweging houden en die we nu met elkaar delen. Het enige wat je te doen staat is zelf iets voorbereiden. Jawel! De wijze waarop en het natuuronderwerp is helemaal vrij: je kan iets presenteren, geluiden laten horen, misschien wel materiaal om te voelen ofte ruiken. Er is vast wel iets dat leeft of beweegt waar je in 5 minuten je kennis of verwondering wil delen met je publiek: een bijzondere plant of insect, een natuurvraagstuk, een project waar je aan werkt, vogelgeluiden. Voor de gemakkelijke praters is 5 minuten weinig, voor wie start is het veel. We reiken je een presentatieplekje aan en een vriendelijk geïnteresseerd publiek. Neem er een drankje en versnape ring bij en het is compleet! We kijken er naar uit. Wanneer: dinsdag 16 januari 2018 en donderdag 8 februari 2018, vanaf 19:30 tot 22:00 uur. Waar: lokaal schaakclub Edvard Grieghof 113, Terneuzen Hoe aanmelden: Stuur je naam onderwerp naar info@steltkluut.nl en dan maken we een leuk programma. De redactie heeft van André de Schepper een groot aantal fo to's aangeleverd gekregen. Een impressie van het Groot Eiland en de Putting vind u op het achterblad van deze Steltkluut. De foto op het voorblad is eveneens van André. Heeft u ook een of meerdere foto's die u graag een plekje in De Steltkluut wilt geven, mail ze dan naar redactie@steltkluut.nl.

de Steltkluut | 2017 | | pagina 15