k nhoudsc 'gave Mffl t V Van de redactie 2 Yerseke Moerop de schop of onder de loep? 3 door Jan-Willem Jongepier Goes in de ban van de kringloop 6 door Lisette Boot De kringloopwinkel Pudding en Gisteren in Goes draait nu bijna een jaar. Wat is er allemaal gebeurd en hoe staat het ervoor Eendenkooi St Philipsland gekocht door het 7 Zeeuwse landschap door Robert Willems Boeren op de bres voor hun productiemilieu 9 door Bernadette van den Brink De landbouw- en milieuorganisaties staan op het punt van rookgasontzwaveling bij de PZEM op één lijn. Komen landbouw en milieu nader tot elkaar Cultuurpagina 6 door Nico van Welzenes Korte berichten en mededelingen Agenda I8 Recensies 9 Allereerst willen we het een en ander uit het eerste nummer van Wantij recht zetten. De naam van de fotograaf van de land schapsfoto op de voorpagina was ons niet bekend. Inmiddels hebben we de maker achterhaald, het is Wim Mullié uit Middelburg. Bij het artikel 'ontregeling van het milieu' waren de commentaren van de gedeputeerden, dhr. Barbé en dhr. Boersma per abuis verwisseld. Bij de re censies op pagina 19 stonden de ko lommen in de verkeerde volgorde. De juiste volgorde is één, drie, vier en twee. Verder zijn er in het hele eerste nummer nog wat kleine foutjes geslopen. Onze verontschuldigingen voor deze kinder ziekten. Wij, als redactie, stellen het zeer op VAN DE REDACTIE prijs de mening van onze lezers eens te horen. U kunt copij insturen of een brief schrijven. Misschien kan er een rubriek 'ingezonden brieven' komen. Sugges ties, bijvoorbeeld voor nieuwe rubrie ken, zijn altijd van harte welkom. De redactie hoopt dat u dit tweede nummer met plezier zult lezen

Wantij | 1984 | | pagina 2