Inhoudsopgave qVHX Redactienieuws Milieubeleid en de E.G. door Hans Bannink Ondanks het opstellen van milieurichtlijnen komt er binnen de Europese Gemeenschap weinig van de grond Korte berichten en mededelingen De lozende buren van Verschueren door Hans Bannink Onderzoek naar aanleiding van de zieke koeien van boer Verschueren wijzen sterk in de richting van Bleijko De Schelde uit de schaduw door de Scheldewerkgroep Wordt het knokke(n) in de Zwinstreek? 11 door Thijs Kramer De vermenging van functies is de grootste bedreiging voor dit unieke natuurgebied Boomkikkers 2 door A. H. P. Stumpel en G. Hanekamp De toekomst van de boomkikkers in Zeeuws-Vlaanderen Korte berichten en mededelingen Cultuurpagina Agenda Recensies c BlBUOTTyr^i 15 16 18 19 Voor u ligt al weer het vierde nummer van Wantij. Het papier van Wantij is ondanks de mooie nazomer nog steeds spierwit. In dit nummer wordt ruime aan dacht besteed aan het Westerschelde- symposium, dat op zaterdag 6 oktober in Hulst wordt gehouden. Iedereen is van harte welkom Het artikel over boomkikkers komt sommige lezers misschien bekend voor. Het artikel is namelijk als folder door 't Duumpje van de zomer in Aardenburg en Retranchement huis-aan-huis ver spreid. Als laatste nog even een rectificatie. In Wantij nummer 3 staat op pagina 11 vermeld dat het vouwblad met de fiets routes van ANWB 4,5 0 kost. De juiste prijs is echter 5,95. REDACTIENIEUWS Verkrijgbaar bij het Zeeuws Landschap boek „Het Zeeuwse Landschap"15,00 boek „Saeftinghe" met gratis vegetatiekaart in kleur, schaal 1:10.000 f 39,00 diaserie Saeftinghe f 10,00 plantenlijst van Zeeland5,00 exemplaren van Wantij2,50 fietsen op Schouwen-Duiveland 5,95 fietsen op Zuid-L3eveland5,95 fietsen op Walcheren5,95 fietsen in West Zeeuws-Vlaanderen 5,95 fietsen in Oost Zeeuws-Vlaanderen6,95 Bestellen kan door het bedrag over te maken op gironummer245740 t.n.v. Stichting Het Zeeuwse Landschap, Postbus 25, 4450 AA Heinkenszand onder vermelding van het gewenste.

Wantij | 1984 | | pagina 2