Agenda De Natuur- en Vogelwacht Schouwen-Duiveland organiseert een planten- exkursie naar de Zoete en Zoute Haard. De Zeeuwse floristengroep organiseert een exkursie naar de Brouwersdam. KNNV afd. De Bevelanden organiseert een planten- exkursie naar de Oude Zee dijk. N atuurbeschermings- vereniging De Steltkluut organiseert een exkursie naar Het Verdronken Land van Saeftinge o.l.v. een gids. KNNV afd. Walcheren organiseert een planten- exkursie naar de Schotsman o.l.v. Richard Struyk. Flora meenemen Natuurvereniging Tholen en Natuurvrienden van St. Philipsland leiden, op verzoek, de volgen de exkursiesRammegors, Pluimpot, Zeedijken, Oud- landdijken, Mattemburgh, schorren Krabbekreek, noordzijde St. Philipsland. Natuurbeschermings- vereniging De Steltkluut organiseert een insekten- exkursie o.l.v. kenners en een fotograaf. Natuurbeschermings- vereniging De Steltkluut organiseert een fietstocht in het waterwingebied van de W.M.Z, o.l.v. Edie Bogaert. KNNV afd. De Bevelanden organiseert een planten- exkursie naar de Oudelandsedijk. KNNV afd. De Bevelanden organiseert een insekten- avond met de nadruk op vlinders. N atuurbeschermings- vereniging De Steltkluut organiseert een fietstocht van 8 uur door Oost-Zeeuws- Vlaanderen o.l.v. Bouke Grootjans. zaterdag 20 juni vertrek9.00 uur vanaf de Randweg tegenover camping het Klokje, Renesse. zaterdag 20 juni vertrek10.30 uur vanaf het Aquadóme, Brouwersdam. vrijdag 26 juni vertrek9.30 uur vanaf het gemeentehuis, Wolphaartsdijk. zaterdag 27 juni vertrek9.00 uur vanaf café "Het Verdronken Land", Koninginnestraat 21, Emmahaven. dinsdag 30 juni vertrek14.00 uur vanaf par keerterrein links van de weg hij de Schotsman. zomerseizoen 1987 info TholenR. Dingemans, tel. 01663-2508. info St. Philipsland G. Goedegehuure, tel. 01677-3116. zaterdag 4 juli vertrek10.00 uur vanaf par keerplaats van camping De Braakman, Middenweg Hoek. zondag 5 juli vertrek9.00 uur vanaffam. Interjute, Molenstraat, Clinge. dinsdag 7 juli vertrek19.30 uur vanaf gemeentehuis Wolphaartsdijk. vrijdag 10 juli vertrek19.15 uur vanaf Landbouwcentrum, Westsingel 58, Goes. zaterdag 11 juli vertrek10.00 uur vanaf stadhuis Terneuzen. KNNV afd. Walcheren organiseert een exkursie naar de Yerseke Moer o.l.v. Jan Willem Jongepier. KNNV afd. Walcheren organiseert een exkursie naar de bloemdijken op Zuid- Beveland o.l.v. Richard Struyk. KNNV afd. De Bevelanden organiseert een planten- exkursie naar de Oude Veer dijk. KNNV afd. Walcheren organiseert een exkursie over de bolwerken van Mid delburg, o.l.v. A. de Lange i.s.m. K.M.T.P. KNNV afd. De Bevelanden organiseert een planten- exkursie naar de Westerland- polderdijk. KNNV afd. Walcheren organiseert een bos- en duinwandeling o.l.v. Henk mandemaker. KNNV afd. de Bevelanden organiseert een planten- inventarisatie op het schor bij Wilhelminadorp. KNNV afd. De Bevelanden organiseert een dagtocht naar Het Verdronken Land van Saeftinge. Laarzen meenemen. zaterdag 11 juli vertrek13.00 uur vanaf parkeerterrein NS-station Kanaalweg, Middelburg. dinsdag 28 juli vertrek13.30 uur vanaf p terrein NS-station, Kanaalweg, Middelburg. dinsdag 4 augustus vertrek19.30 uur vanaf gemeentehuis Wolphaartsdj zaterdag 8 augustus vertrek14.00 uur vanaf pï keerterrein achter Klove niersdoelen, Middelburg. dinsdag 18 augustus vertrek19.30 uur vanaf gemeentehuis Wolphaartsdij dinsdag 25 augustus vertrek14.00 uur vanaf kasteel Westhove, Domburg. dinsdag 25 augustus vertrek19.00 uur vanaf Landbouwcentrum, West singel 58, Goes. zaterdag 29 augustus vertrek10.45 uur vanaf ca "Het Verdronken Land", Koninginnestraat 21, Emmahaven. vertrek9.30 uur vanaf Landbouwcentrum, West singel 58, Goes. Voor informatie over exkursies in september en begin oktol gelieve kontakt op te nemen met de regionale natuurbesc mingsverenigingen. 18

Wantij | 1987 | | pagina 18